Margot Robbie też chce zaprzyjaźnić się z Meghan i Harrym! "Zaproszę ich na obiad"

2020-02-17 16:07 kp
Margot Robbie
Autor: Rex Features/East News

Meghan Markle i książę Harry coraz więcej czasu spędzają ostatnio w Stanach Zjednoczonych. Po rezygnacji z funkcji w brytyjskiej monarchii para wyprowadziła się do Kanady, jednak coraz częściej mówi się, że Sussexowie marzą o mieszkaniu w USA w sąsiedztwie tamtejszych gwiazd showbiznesu. Kolejna przyjaciółka właśnie zgłosiła się na ochotnika.

Krytycy Meghan Markle nie mają wątpliwości, że księżna marzyła o Megxicie, by móc swobodnie wrócić do świata showbiznesu. Nieprzychylni jej internauci przypominają, że Sussexowie spotkali się niedawno z naczelnymi celebrytami Ameryki - Jennifer Lopez i Alexem Rodriguezem - a teraz sami szukają nowego domu w Kalifornii. Czy rzeczywiście Meghan postanowiła zamienić dywany pałaców królewskich na czerwony dywan Hollywood?

Jeszcze przed ślubem z księciem Harrym Meghan Markle mogła pochwalić się zacnym gronem przyjaciół-celebrytów. To jej najbliższych koleżanek należą m.in. Serena Williams i Amal Clooney, a Elton John użyczał Sussexom swoich letnich rezydencji. Być może niedługo Meghan zyska w Hollywood jeszcze jedną koleżankę.

Margot Robbie nową przyjaciółką Meghan Markle?

Okazuje się, że ambicje zaprzyjaźnienia się z Meghan Markle i księciem Harrym mają nie tylko Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, ale i Margot Robbie. Aktorka miała kilka lat temu okazję poznać księcia Harry'ego, a teraz nie ukrywa, że ma nadzieję na nawiązanie kontaktu również z jego żoną.

Znam księcia Harry'ego od jakiegoś czasu i jest naprawdę świetnym facetem. Wiem dobrze jak nikt, jak trudną decyzją jest przeprowadzka na drugą stronę świata. Nadal bardzo tęsknię za Londynem, ale miałam powody do przeprowadzki, a oni mają swoje powody. To nie jest coś, co robi się łatwo. Jeśli będą spędzać więcej czasu w Los Angeles, chcielibyśmy zaprosić ich na obiad.

- powiedziała Margot Robbie.

Aktorka poznała księcia Harry'ego w 2015 roku, gdy oboje bawili się w Londynie na parapetówce wyprawionej przez modelkę Suki Waterhouse. Poza nimi na imprezie zjawili się też księżniczka Beatrycze, Cara Delevingne czy Sienna Miller.

>> Meghan Markle i książę Harry załatwiali w USA "sprawy biznesowe". Przyłapano ich na lotnisku!

Myślicie, że Meghan Markle przyjmie zaproszenie od koleżanki po fachu?

Brad Pitt, Margot Robbie i Leonardo DiCaprio
Autor: ODD ANDERSEN/AFP/East News
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE