Genzie - 5 minut

i

Autor: youtube.com / Genzie

GENZIE- 5 MINUT. Friz pokazał, jak nagrać piosenkę w jeden dzień

2021-11-03 8:23

Czy można nagrać piosenkę i zrobić teledysk w jeden dzień? Oczywiście, można. Friz ze swoją Ekipą i członkami projektu "Twoje 5 minut" właśnie to udowodnili. Na YouTube pojawił się kawałek GENZIE- 5 MINUT. Zobaczcie teledysk i wideo, w którym Karol Wiśniewski i aspirujący influencerzy pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Friz i Ekipa przez jednych są uwielbiani, a przez innych znienawidzeni. Ale jedno jest pewne: w polskim internecie dotąd chyba nikomu nie udało się odnieść takiego sukcesu, jak Karolowi Wiśniewskiemu i jego Ekipie. 

Paczka Friza nie zwalnia tempa i chyba nie zamierza spoczywać na laurach. Nie ma tygodnia, żeby Karol nie zasypywał fanów kolejnymi pomysłami i szalonymi projektami. W sieci ukazał się właśnie kolejny owoc jego pracy. Na profilu Genzie wylądowała piosenka "5 minut". Jak zapewnia Karol Wiśniewski, kawałek ten powstał w zaledwie jeden dzień.

Czy to możliwe? Zobaczcie sami!

Genzie "5 MINUT" czyli piosenka nagrana w jeden dzień

Friz pochwalił się w sieci najnowszym efektem pracy swojej nowej, młodszej ekipy i zaprosił fanów na youtube'owy kanał projektu GENZIE. 2 listopada na kanale tym pojawił się debiutancki kawałek nagrany obok projektu "Twoje 5 minut". 

Aspirujący influencerzy podjęli rękawicę w pojedynku, którego finalnym efektem jest nagrany przez nich singiel. Klubowe r&b i tekst o ulotności sukcesu to przepis na sprawdzony hit

- piszą autorzy projektu w opisie piosenki "5 MINUT".

A oto efekt ich pracy:

Czy kawałek rzeczywiście powstał w jeden dzień? Jeśli nie wierzycie, obejrzyjcie drugi film opublikowany 2.XI. przez Friza. Zobaczycie na nim, jak członkowie projektu GENZIE nagrywali od zera swoją debiutancką piosenkę.

Sonda
Jak podoba Ci się ten kawałek?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.10.2021