Wersow, Friz i Anna Lewandowska

i

Autor: youtube.com / Wersow, WBF

Wersow i Friz lepsi niż Anna Lewandowska! Liczby robią wrażenie

2021-10-27 9:39

Kto jest najpopularniejszym polskim twórcą Instagrama? W sieci pojawił się najnowszy ranking, na którym widać jak na dłoni, kto króluje w tym serwisie. Podobnie jak na YouTube, Friz i Wersow nie mają sobie równych! Narzeczeni zostawili w tyle nawet Annę Lewandowską... O ile dokładnie odstawili żonę "Lewego" i jak wygląda cała pierwsza dziesiątka najpopularniejszych polskich instagramerów? Sprawdźcie najnowszy ranking!

Wersow i Friz nie zwalniają tempa i w kolejnym ważnym rankingu tylko potwierdzają, że wciąż zasługują na miano królowej i króla polskiego internetu. Para ze słynnej Ekipy znajduje się obecnie na szczycie rankingu najpopularniejszych polskich twórców Instagrama. Na trzecim miejscu na podium stanęła niegdyś najpopularniejsza Anna Lewandowska.

Wersow i Friz królują w rankingu

Dziennikarze polskiej edycji magazynu Forbes opublikowali listę najpopularniejszych polskich instagramerów. Fanów Ekipy na pewno nie zdziwi, że na szczycie rankingu znaleźli się Wersow i Friz. Choć pewnie dla niektórych jest niespodzianką, że to właśnie Weronika Sowa, a nie jej narzeczony, Karol Wiśniewski, zajęła miejsce 1. Faktycznie, Wersow śledzi obecnie na Instagramie 2,7 mln osób, a profil jej ukochanego obserwuje aż 3 mln osób. Jednak w rankingu przygotowanym dla Forbesa przez InfluTool specjaliści brali pod uwagę nie liczbę osób obserwujących profil, ale także liczbę polubień i komentarzy pod postami. Mówiąc wprost, Friz ma nieco więcej fanów niż Wersow, ale to właśnie jej posty budzą większe zainteresowanie.

(cały ranking najpopularniejszych instagramerów pod materiałem wideo)

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Najpopularniejsi na polskim Instagramie

Jak wygląda obecnie pierwsza 10. najpopularniejszych twórców polskiego Instagrama? Zobaczcie, kogo zostawili w tyle Wersow i Friz!

  1. Wersow
  2. Friz
  3. Anna Lewandowska
  4. Sylwia Przybysz
  5. Tromba
  6. Zusje
  7. Julia Wieniawa
  8. Lila Janowska
  9. Martyna Wojciechowska
  10. Julia Kostera

Których z nich obserwujecie?