Anja Rubik i Sasha Knezevic planują pobrać się w tym roku. Modelka przyznaje, że ślub odbędzie się w Europie, ale nie będzie to ani Polska, ani Austria.
- "Prawdopodobnie w Nowym Jorku zorganizujemy przyjęcie, a ślub odbędzie się w Europie" - tłumaczy Anja w rozmowie z Faktem - "To będzie wygodniejsze dla naszych rodzin. Nie chcemy zmuszać ich do lotów na koniec świata. Najprawdopodobniej pobierzemy się więc na jakimś neutralnym gruncie w Europie. Nie będzie to jednak ani Polska ani Wiedeń" - dodaje.
Jak rozumiemy, rodziny pary nie są uwzględnione na liście gości przyjęcia weselnego, skoro to ma odbyć się w Nowym Jorku, a narzeczeni "nie chcą zmuszać ich do lotów na koniec świata'?
(bdb)
Gdzie ślub Anji Rubik?
2011-01-28
10:00
Modelka zaręczyła się ze swoim ukochanym, Sasha Knezevicem. Para planuje się pobrać. Ślub miałby odbyć się "na jakimś neutralnym gruncie". Co to znaczy?