Karolina Pisarek na fotkach z miesiąca miodowego

i

Autor: Screenshot Instagram/karolina_pisarek Karolina Pisarek na fotkach z miesiąca miodowego

Gdzie Karolina Pisarek spędza miesiąc miodowy? Zdjęcia i widoki zapierają dech w piersiach!

2022-06-29 11:08

Karolina Pisarek i Roger Salla stanęli wreszcie na ślubnym kobiercu, tym samym kończąc wielomiesięczną kampanię w mediach wszelkiej maści. Nowożeńcy udali się w podróż poślubną, a modelka skrupulatnie relacjonuje piękne chwile u boku męża. Gdzie spędzają miesiąc miodowy? Zdjęcia (i cena za hotel) zwalają z nóg!

Karolina Pisarek to popularna celebrytka, która zasłynęła udziałem w programie "Top Model". 10 czerwca 2022 roku wzięła ślub z Rogerem Sallą, a było to wydarzenie, którym żyła cała Polska. Modelka miała bowiem własny segment w telewizji śniadaniowej, gdzie relacjonowała przygotowania do ślubu, a na samej ceremonii pojawiło się wiele gwiazd, które chętnie dokumentowały wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Karolina Pisarek sama również zalewała internautów postami i relacjami, a także okładkami w kolorowych magazynach. I choć fani powiedzieli "dość", celebrytka nie zwalnia tempa i tym razem relacjonuje nam swoją podróż poślubną. Karolina Pisarek i Roger Salla wygrzewają się na słońcu i pluskają w turkusowych wodach Oceanu Spokojnego, a cena za hotel, w którym się zatrzymali jest... spektakularna.

Karolina Pisarek na fotkach z miesiąca miodowego

Po ślubie Karolina Pisarek i Roger Salla udali się w podróż poślubną, którą rozpoczęli od wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Potem przenieśli się na Bora-Bora, gdzie pławią się w luksusach i mieszkają w hotelu, którego cena wynosi 100 tys. złotych za tydzień pobytu! Celebrytka napisała fanom, że ma wieeele zdjęć i filmików, jednak na ten moment potrzebuje regeneracji. Zamieściła jednak kilka fotek i nagrań, na których widać, że ich miesiąc miodowy jest iście bajeczny.

Przyjaciółki. Wpadka z rozporkiem Pawła Deląga w garderobie. Teściowa chwyciła tam, gdzie nie powinna