Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA Pożar na weselu Karoliny Pisarek

Pożar na weselu Karoliny Pisarek. Na miejscu doszło do prawdziwej paniki!

2022-06-28 14:43

Wesele Karoliny Pisarek to jedno z największych wydarzeń medialnych tego roku. Była to naprawdę spektakularna ceremonia. Okazuje się jednak, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Podczas przyjęcia weselnego doszło do... pożaru! O niespodziewanym problemie opowiedziała aktorka, która była gościem uroczystości.

Karolina Pisarek miała wesele marzeń. Jej zaślubiny z Rogerem Sallą były wielkim medialnym wydarzeniem. Suknia za ponad 100 tysięcy złotych, spektakularne dekoracje, uroczystość w luksusowym pałacu pod Warszawą oraz lista gości pełna gwiazd. Wydawałoby się, że to ślub idealny. Niestety, na tym dopiętej na ostatni guzik przyjęciu doszło do niespodziewanego incydentu, który wystraszył gości. Wszystko wydarzyło się w momencie prezentacji tortu weselnego. Nagle wybuchły balony i doszło do pożaru! O niebezpiecznej sytuacji opowiedziała Patricia Kazadi, która była gościem wesela.

ZOBACZ TAKŻE: Ile Karolina Pisarek wydała na wesele? Kwota zwala z nóg!

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Pożar na weselu Pisarek. Patricia Kazadi komentuje

Byliśmy przekonani, że to część efektów specjalnych. Wjechał tort, pojawiła się piosenka Beyonce. Ona tam śpiewa: "Boom", wybuchły balony, więc myśleliśmy, że to jakaś część atrakcji. No ale zaczęło się robić ciepło i pomyśleliśmy: "No fajny efekt, ale niebezpieczny, bo gorąco jest". No i powoli wszyscy zaczęli uciekać, więc to było, no, ciekawe" - powiedziała Patricia Kazadi w rozmowie z Pudelkiem.

Oczywiście, że nie byli zadowoleni, bo nikt nie chce mieć pożaru na swoim weselu, ale zostało to szybko ogarnięte. Organizatorzy ugasili pożar, my zostaliśmy wyprowadzeni do pięknego ogrodu, no a potem wróciliśmy i bawiliśmy się do końca - dodała.