Gdzie jest Britney Spears? Gwiazda zniknęła z instagrama, a fani się martwią

2020-10-29 19:07 es
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears ma wielu, bardzo oddanych fanów. To oni rozpoczęli ruch #freebritney. Każdy wpis gwiazdy jest dokładnie analizowany. Jednak od kilku dni na instagramie wokalistki jest cisza. Fani są bardzo zaniepokojeni. Gdzie jest Britney Spears?

Ruch #freebritney ma długą historię. Odkąd gwiazda znalazła się pod prawną opieką ojca, fani Britney Spears są przekonani, że nie ma się dobrze. Kiedy niedawno wokalistka przegrała sprawę o zniesienie kurateli, niepokój wzrósł.

Powstało wiele teorii, jakoby Britney Spears wysyłała fanom tajne sygnały na instagramie. Wspominanie o kwiatach, czy noszenie konkretnych kolorów ubrań mogą oznaczać błaganie o pomoc.

Materiału do analizy jest sporo, bo posty na koncie Britney Spears pojawiają się bardzo często. Aż dotąd... Ostatni wpis Britney Spears opublikowała 20 października. To jak na jej standardy wieki temu!

Emily Ratajkowski na golasa | ESKA XD - Hotplota #8

Gdzie jest Britney Spears?

To pytanie zadają sobie fani gwiazdy. Na jej koncie nie ma nowych wpisów od prawie 10 dni. To bardzo podejrzane, bo do tej pory Britney Spears publikowała codziennie, a nawet kilka razy dziennie.

Wokalistka usunęła także swój ostatni film. To wideo, na którym widzimy Britney Spears tańczącą do kawałka Madonny.

Britney Spears usunęła swój najnowszy ostatni post na Instagramie po tym, jak stał się viralem i stała się ofiarą nękania, złych komentarzy i wszelkiego rodzaju drwin na temat jej rzekomej niestabilności psychicznej.

Pisała jedna z fanek na twitterze.

Inna teoria mówi, że prawnik poradził Britney Spears, aby przestała publikować posty. Walka o odzyskanie wolności robi się ostatnio coraz bardziej zaciekła. Być może publikowanie na instagramie może nie być dobrze odbierane przez sąd?

Hotplota.pl ma nadzieję, że z Britney Spears wszystko dobrze!

NAJNOWSZE