Britney Spears błaga o ratunek? Fani zauważyli, że wysyła tajne sygnały

2020-09-21 17:02 es
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Fani Britney Spears od lat bardzo się martwią o swoją idolkę. Chodzi o sądową kuratelę, którą nad gwiazdą sprawuje jej ojciec. Zdaniem internautów Britney Spears jest więziona i trzeba ja ratować. Te teorie nakręcają ostatnio filmiki z instagrama gwiazdy. Czyżby księżniczka popu faktycznie błagała o pomoc?

Zgodnie z decyzją sądu Britney Spears nie jest w stanie podejmować samodzielnie rozsądnych decyzji związanych z jej majątkiem lub dziećmi. Po załamaniu nerwowym z 2007 roku gwiazda znajduje się pod prawną opieką ojca. I chociaż w ostatnich latach Britney Spears radzi sobie znacznie lepiej, sąd podtrzymał kuratelę na kolejny rok.

Britney Spears błaga o pomoc

Ograniczenie praw Britney Spears od zawsze zbudzało ogromne emocje wśród jej fanów. Znany ruch #freebritney jest przekonany, że gwiazda jest przetrzymywana w niewoli przez jej opiekunów i nie wolno jej nawet wychodzić z domu bez pozwolenia i nadzoru.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Chcąc pomóc swojej idolce, fani na instagramie prosili, by Britney Spears ubierała się na żółto, lub mówiła o kwiatach, gdyby była w niebezpieczeństwie. I faktycznie, w ostatnich miesiącach często pokazywała się na instagramie w kolorze żółtym.

Teraz Britney Spears opublikowała serię filmików i zdjęć, w których omawia nowe układy taneczne - Just a Touch of Rose. Fani są przekonani, że to kolejne wołanie o pomoc.

Znowu żółty top... To mnie przeraża

ona oczywiście nie prowadzi swojego konta. to staje się coraz bardziej przerażające i przerażające

Chcemy znowu zobaczyć nasza Britney szczęśliwą i energiczną

Tak, wiemy, że żółty to twój ulubiony kolor, Sam. Ale to ma być konto Britney, a ona kochała róż i błękit. Wtf?

Czytamy w komentarzach.

Ostatni komentarz dotyczy chłopaka Britney Spears. Sporo fanów uważa, że Sam Agashi jest opłacony przez jej opiekunów, by mogli ją lepiej kontrolować.

NAJNOWSZE