Friz chce pilotować helikopter

i

Autor: instagram.com / Frizoluszek, Luana Torres / mediadrumworld.co/EAST NEWS

Friz zostanie pilotem ŚMIGŁOWCA! Kurs kosztuje majątek

2021-12-08 10:42

Friz zdradził swoje nowe plany na najbliższą przyszłość. Karol Wiśniewski planuje zostać pilotem helikoptera! Podniebna przygoda będzie go kosztować majątek - kurs na pilota śmigłowca może kosztować tyle, co luksusowe auto!

Youtuber, instagramer, producent, promotor... lista "skillsów", jakimi może pochwalić się Friz jest bardzo długa. Ale Karol Wiśniewski najwyraźniej dopiero się rozkręca. Teraz do długiej listy swoich umiejętności najpopularniejszy twórca polskiego internetu chce dopisać jeszcze jedną. Friz chce zostać pilotem śmigłowca!

Karol Wiśniewski wyjawił swoje plany na Insta Story, w tym samym nagraniu, w którym tłumaczył, dlaczego postanowił zniknąć z internetu. Friz zdradził kilka planów na najbliższą przyszłość. Jedna z najważniejszych pozycji w grafiku youtubera to właśnie kurs na pilota helikoptera.

Friz przesiada się do śmigłowca

Żeby nie było: swoją podniebną przygodę Karol rozpoczął już jakiś czas temu, zakochując się w skokach ze spadochronem. Kto kiedykolwiek próbował tego sportu, ten wie, że latanie uzależnia. Friz jest na to tylko kolejnym dowodem.

Twórca Ekipy zdradził właśnie, że w najbliższym czasie chce nie tylko dokończyć kurs spadochronowy, ale też rozpocząć kurs na pilota śmigłowca.

Nagrywanie tych filmów, które do tej pory robiłem, stało się w pewnym momencie dla mnie taką rutyną i nie są już dla mnie wyzwaniem.

A ja nie lubię jak coś jest łatwe. Wolę mieć wyzwanie, dlatego chcę się rozwinąć w innej płaszczyźnie, dlatego teraz dużo czytam...

Chcę zrobić kurs na śmigłowiec, dokończyć spadochronowy... Tylko, że w Polsce jest już poza sezonem, więc za granicą

- mówił Friz we wtorek 7 grudnia na swoim Insta Story.

Ile kosztuje kurs na pilota śmigłowca?

Karol Wiśniewski i jego dziewczyna Wersow to dwójka najskuteczniejszych polskich instagramerów i jednocześnie jedni z najpopularniejszych youtuberów. Popularność przekłada się oczywiście na liczbę zer na koncie. Każdy, kto śledzi Ekipę, dobrze wie, że na brak monet Friz raczej nie narzeka.

Kasa bardzo się przyda, jeśli Karol naprawdę myśli poważnie o kursie pilotażu helikoptera. Profesjonalne szkolenie kosztuje majątek. Uznane szkoły pilotażu za pełen kurs na cywilnego pilota helikoptera życzą sobie nawet 200 tys. złotych!

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...
ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH