Friz - impreza w domu Genzie

i

Autor: youtube.com / Genzie

Friz zniknął z Instagrama. Fani pytają: Przerwa przez UPADEK ZWIĄZKU?

2021-12-06 8:20

Karol Wiśniewski czyli popularny Friz zniknął z Instagrama. Po opublikowaniu fotek z "amerykańskiej imprezy" w domu Genzie youtuber zamieścił na swoim Insta Stories czarną planszę z informacją o przerwie social media. Dociekliwi fani dopytują, czy przerwa nie jest spowodowana kłopotami w związku...

Friz i Wersow mają pełne ręce roboty, bo teraz dzielą swój czas nie tylko na własne projekty i sprawy Ekipy, ale także na doglądanie projektu Genzie. A i tu sporo się dzieje. W domu "nowej Ekipy" Friza mieszkańcy zorganizowali imprezę tematyczną pod hasłem "college party". Skład Genzie na kilka chwil zamienił się w "Bractwo Genzie", a jego członkowie poprzebierali się w charakterystyczne stroje, w jakich widujemy na ekranach popularnych filmów imprezujących amerykańskich nastolatków. 

Do imprezowiczów dołączyli także Friz i Wersow, a krótko po amerykańskiej imprezie na Instagramie Karola Wiśniewskiego pojawiły się fotki z tego wydarzenia.

Fanom bardzo spodobała się zwłaszcza stylizacja Weroniki. Kilka osób zachwycało się zwłaszcza jej odważnym dekoltem. Trzeba przyznać, że Wersow wyglądała naprawdę hot. Fotki znajdziecie poniżej.

Ale radość z imprezy w domu Genzie może nieco zakłócać najnowsza wrzutka z Insta Stories Friza. Karol Wiśniewski niespodziewanie oznajmił, że robi sobie przerwę od Instagrama!

Wracam za parę dni

- napisał krótko Friz na czarnym tle, nie podając żadnych innych szczegółów. Z pewnością część fanów mogła być tym trochę zaskoczona. Tym bardziej, jeśli dodamy do tego informację od Wersow, która oświadczyła na swoim kanale, że wybrała się do rodzinnego domu w Mielcu.

Na spiskowe teorie w komentarzach nie trzeba było długo czekać.

Ta przerwa to znowu spowodowana upadkiem związku?

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...

- zapytała jedna z fanek pod zdjęciami Friza.

Nie dziwimy się podejrzliwości, ale patrząc na to, jak dobrze bawili się Friz i Wersow na amerykańskiej imprezie w domu Genzie, chyba trudno uwierzyć w jakiś poważny kryzys. Jak myślicie?

Kim jest Friz?

Friz czyli Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Wraz ze swoją dziewczyną, Weroniką Sową (Wersow) od niedawna zajmują dwa pierwsze miejsca na liście najskuteczniejszych gwiazd Instagrama. Jago kanał na YouTube już dawno przekroczył 4 mln subskrypcji. Friz jest twórcą Ekipy, czyli działającej pod wspólnym szyldem grupy youtuberów, uważanej za największe tego typu przedsięwzięcie w polskim internecie. 

Swoją karierę Friz zaczynał od zamieszania relacji z wydarzeń ze świata gier, filmików z Minecrafta czy Pokemon GO. Specjalizował się w filmach o nowościach gamingowych, a potem jednak wpadł na pomysł poszerzenia działalności i zaczął tworzyć nagrania o szerszej tematyce. 

Przełomem było stworzenie Ekipy, czyli grupy youtuberów nagrywającej wspólne filmy. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Ekipa do dziś bije rekordy popularności na YouTube, a popularność ta oczywiście przeradza się w niemały sukces finansowy. Latem 2021 r. rekordy sprzedaży biły lody Ekipy z kolekcjonerskimi opakowaniami, których ceny na aukcjach internetowych wielokrotnie przekraczały cenę samych lodów. Dobre wyniki finansowe zachęciły też Karola Wiśniewskiego do wejścia Ekipy na giełdę. 

Jesienią 2021 roku Friz stworzył kolejną ekipę o nazwie Genzie. Specjalnie na potrzeby nowego projektu Youtuber kupił dom, w którym zamieszkała nowa grupa aspirujących influencerów. 

Friz zniknął z Instagrama

i

Autor: instagram.com / Frizoluszek