Friz i jego mercedes

i

Autor: youtube.com / Karol Friz Wiśniewski

Friz o wypadku. Podał kwotę naprawy mercedesa! "Ja za to NIE PŁACĘ"

2021-11-24 12:16

Niedawno media rozpisywały się o wypadku Friza. Karol Wiśniewski miał stłuczkę, w której na szczęście nikt nie został ranny, ale ucierpiało ukochane auto youtubera. Mercedes Friza musiał przejść poważną naprawę. Jak się okazuje, jej koszt zaskoczył nawet samego Friza!

Na początku listopada Friz poinformował fanów, że miał wypadek samochodowy. A właściwie stłuczkę, bo w wyniku zderzenia auta youtubera z innym pojazdem na szczęście nikt nie ucierpiał. Niestety mercedes, którym jechał Friz, miał poważne uszkodzenia. Warte 300 tys. auto trafiło do warsztatu. Teraz Friz dostał wyliczenie szkód. Kwota, na jaką wyceniono naprawę, wprawiła youtubera w osłupienie!

Ja pierdzielę, w ogóle pewnie będzie moja wina. Chociaż ja nie czuję się w ogóle winny, dlatego że jest uderzenie z przodu, a zawsze jak jest z przodu, to wiadomo, jak to wygląda z winą.

Ja nie czuję się winny, bo pan mi zajechał drogę, wbił mi się strasznie, tak bez kierunkowskazu, jakby nie popatrzył w lusterko

- relacjonował Friz tuż po wypadku.

Karol Wiśniewski zapewniał, że ma nagranie ze swojego wideorejestratora. Szybko okazało się, że niepotrzebnie bał się konsekwencji, bo kolizja nie była jego winą.

I właśnie dzięki temu Friz nie musi przejmować się kosztami naprawy mercedesa. A te są naprawdę ogromne!

Friz o wycenie naprawy auta: "Ja za to nie płacę"

Kilka tygodni po kolizji Karol Wiśniewski zdradził, ile kosztuje naprawa jego ukochanego mercedesa.

- powiedział w relacji na Insta Friz do swojej dziewczyny.

20 koła

- zgadywała Wersow.

Niestety nie do końca trafiła...

- wyjawił Friz.

Proszę państwa, mam ciekawą wiadomość. Będzie też reakcja Wery. Wiem ile wyszła naprawa merola...

No obstawiaj!

Byłaś bardzo blisko. Razy 2 i zgadłaś!

40 tysięcy, czyli musiało tam naprawdę się dużo zadziać.

No ja za to nie płacę, bo to idzie z ubezpieczenia sprawcy. No dużo...

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...
ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Kim jest Friz?

Friz czyli Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Wraz ze swoją dziewczyną, Weroniką Sową (Wersow) od niedawna zajmują dwa pierwsze miejsca na liście najskuteczniejszych gwiazd Instagrama. Jago kanał na YouTube już dawno przekroczył 4 mln subskrypcji. Friz jest twórcą Ekipy, czyli działającej pod wspólnym szyldem grupy youtuberów, uważanej za największe tego typu przedsięwzięcie w polskim internecie. 

Swoją karierę w sieci Friz rozpoczynał od zamieszania relacji z wydarzeń ze świata gier, filmików z Minecrafta czy Pokemon GO. Karol Wiśniewski specjalizował się w filmach o nowościach gamingowych. Potem jednak wpadł na pomysł poszerzenia działalności i zaczął tworzyć nagrania o szerszej tematyce. 

Prawdziwym przełomem było stworzenie Ekipy, czyli grupy youtuberów nagrywającej wspólne filmy. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Ekipa do dziś bije rekordy popularności na YouTube, a popularność ta oczywiście przeradza się w niemały sukces finansowy. Latem 2021 r. rekordy sprzedaży biły lody Ekipy z kolekcjonerskimi opakowaniami, których ceny na aukcjach internetowych wielokrotnie przekraczały cenę samych lodów. Dobre wyniki finansowe zachęciły też Karola Wiśniewskiego do wejścia Ekipy na giełdę. 

Jesienią 2021 roku Friz stworzył kolejną ekipę o nazwie Genzie. Specjalnie na potrzeby nowego projektu Youtuber kupił dom, w którym zamieszkała nowa grupa aspirujących influencerów.