Nowy odcinek Friends nagrany! Twórcy Przyjaciół potwierdzają, a Matthew Perry...

2021-04-11 21:02 kp
EN_01067571_5804
Autor: Courtesy Everett Collection

Fani Przyjaciół nie mogli się w ubiegłym roku doczekać jubileuszowego odcinka Friends, w którym wszystkie gwiazdy serialu miały spotkać się w studiu i wspominać pracę na planie, najzabawniejsze sceny czy wpadki. Nakręcenie Friends Reunion uniemożliwił w ubiegłym roku koronawirus. Wygląda jednak na to, że aktorzy w końcu pojawili się na planie!

Przyjaciele to wciąż jeden z najbardziej znanych seriali na świecie. Mimo, że od nakręcenia ostatniego odcinka show minęło już ponad piętnaście lat, fani wciąż wracają do swoich ulubionych sezonów i nadal zaśmiewają się z przygód Rachel, Monici, Phoebe, Joeya, Chandlera i Rossa. Ubiegły rok miał być dla nich wyjątkowy - gwiazdy Friends przygotowywały się do powrotu w specjalnym, jubileuszowym odcinku serialu.

Plany filmowców pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Producenci nie chcąc rezygnować z wybranej formuły - spotkania aktorów serialu i publiczności - postanowili przełożyć Friends Reunion na bardziej bezpieczne czasy. Okazuje się, że odcinek właśnie udało się nakręcić!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Przyjaciele wracają

O tym, że nowy odcinek Przyjaciół udało się nakręcić, poinformował najpierw świat... Aktor dodał na swój profil na Instagramie zdjęcie z garderoby, gdzie makijażystka przygotowywała go do występu przed kamerą i podpisał żartobliwie:

Sekundy przed zjedzeniem pędzla do makijażu. Nie wspominając o spotkaniu z moimi Przyjaciółmi

Najwyraźniej jednak producenci show uznali, że Matthew Perry wyszedł przed szereg, bo fotka szybko zniknęła z jego Instagrama. Nie zniknęła jednak z sieci i krąży chociażby na Twitterze.

Oficjalne potwierdzenie powrotu Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthewa Perry'ego i Davida Schwimmera mieliśmy tymczasem zobaczyć na oficjalnym profilu Friends na Instagramie. 11 kwietnia na koncie pojawiło się zdjęcie, które nie pozostawiło żadnych wątpliwości co do tego, że specjalny odcinek Przyjaciół właśnie powstał.

Wiadomo, że ekipa spotkała się w oryginalnym miejscu, gdzie powstawał serial, czyli w Stage 24 w Warner Bros. Studio w Burbank. Za kamerą odcinka stanął Ben Winston, a w pracach wzięli też udział twórcy serialu, Kevin Bright, Marta Kauffman i David Crane. Specjalny odcinek Friends ma trafić na HBO Max wraz z 236 oryginalnymi epizodami produkcji, które powstały między 1994 a 2004 rokiem.

NAJNOWSZE