EN_01463632_0346

i

Autor: KEVY, JWNY/Backgrid/East News

Tak wygląda ciało Emily Ratajkowski w bikini MIESIĄC po porodzie. Trudno uwierzyć

2021-04-10 22:02

Gwiazdy, które urodziły dzieci, prześcigają się w powrocie do formy sprzed ciąży. Dla wielu celebrytek pokazanie idealnie gładkiego brzucha kilka tygodni po porodzie to kwestia priorytetowa nawet, jeśli spora część fanów uważa to za niepotrzebne. Emily Ratajkowski przebiła jednak wszystkich. jej figura miesiąc po porodzie jest oszałamiająca, a wiele osób powie, że lepsza niż wcześniej...

Przez lata Emily Ratajkowski zrobiła ze swojego kształtnego ciała swój znak rozpoznawczy. Międzynarodowa kariera modelki rozpoczęła się po tym, jak wystąpiła w teledysku do kawałka Blurred Lines, a w wersji bez cenzury pokazała się topless. Idealne kształty Emily sprawiły, ze szybko zaczęły dobijać się do niej marki, które marzyły o takiej ambasadorce.

Przez ostatnie miesiące fani Emily Ratajkowski mogli oglądać ją w zupełnie nowym wydaniu - jako przyszłą mamę. 30-letnia modelka urodziła swoje pierwsze dziecko na początku marca, a wcześniej raczyła internautów wieloma zdjęciami jej ciążowego ciała.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Emily Ratajkowski w bikini

Jak można się było spodziewać, Emily Ratajkowski wróciła po ciąży do formy w oszałamiającym tempie. Powiedzmy jednak szczerze - jeszcze w trakcie ciąży gwiazda wyglądała bosko. Teraz Emily wróciła do codziennych zajęć, jak reklamowanie strojów kąpielowych swojej marki. Na nowym filmiku w bikini wygląda niesamowicie, a część fanów z pewnością bardzo polubi jej nowe krągłości i uzna, że po ciąży jest jeszcze bardziej atrakcyjna, niż wcześniej.

Przypominamy - Emily Ratajkowski urodziła MIESIĄC TEMU!

Jesteście w szoku?