Obsada Friends śpiewa I'll Be There For You! James Corden zorganizował carpool karaoke

2021-06-17 23:03 es
Ekipa z Friends z Jamesem Cordenem
Autor: Youtube.com/ The Late Late Show with James Corden

Powrót Przyjaciół to było największe wydarzenie ostatnich lat. Serial Friends, choć skończył się dawno temu, wciąż ma mnóstwo wiernych fanów. Długo musieli czekać na odcinek specjalny Przyjaciół. W czasie jego realizacji James Corden wpadł na plan. Wsadził ekipę do pojazdu i zorganizował najlepsze carpool karaoke w historii! Zobaczcie, jak Obsada Friends śpiewa I'll Be There For You!

Odcinek specjalny Przyjaciół to największy hit w ostatnim czasie. Chociaż serial Friends skończył się lata temu, miłość jego fanów wcale nie osłabła. Przez długi czas błagali o powrót Przyjaciół. I oto, kilka tygodni temu odbyła się premiera.

Matt Le Blanc, Jennifer Aniston, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Courteney Cox i David Schwimmer spotkali się po latach. Wspólnie nagrali odcinek specjalny Przyjaciół. W czasie, gdy byli na planie odwiedził ich James Corden.

Gospodarz The Late Late Show zabrał obsadę Friends na przejażdżkę i przy okazji zorganizował najlepsze na świecie carpool karaoke!

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

Obsada Firends śpiewa piosenkę tytułową

Fani serialu Przyjaciele rozpoznają piosenkę I'll Be There For You po jednej nutce. Okazji, by usłyszeć, jak śpiewa ją obsada Friends, jest niewiele. Dlatego nagranie, które wrzucił James Corden, tak bardzo spodobało się internautom.

Matt Le Blanc, Jennifer Aniston, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Courteney Cox i David Schwimmer spotkali się z dziennikarzem na planie Friends. Wyruszyli na wspólną przejażdżkę i James Corden zaproponował, by posłuchali muzyki. Wybór mógł być tylko jeden..

Gdy włączył I'll Be There For You Jennifer Ainston nie była zachwycona! Jednak tuż po chwili razem z pozostałymi śpiewała w najlepsze.

Później podczas rozmowy w Central Perk jennifer Aniston ujawniła, że to ona wyniosła z planu najwięcej ubrań. Co najelpsze - do dziś je nosi! W sumie nie ma w tym nic dziwnego... W końcu od czasu Friends Jennifer Aniston praktycznie w ogóle się nie zmieniła.

Obejrzyjcie cały materiał Jamesa Cordena. Obsada Friends śpiewa I'll Be There For You  w 3:13:

NAJNOWSZE