Córka Courteney Cox skończyła 17 lat! Gwiazda Friends pokazała jej NOWE i stare zdjęcia

2021-06-14 11:11 mm
Courteney Cox
Autor: KYNY/Broadimage/Broad Image/East News

Jak ten czas leci! Córka Courteney Cox, czyli odtwórczyni roli Moniki w serialu "Przyjaciele", właśnie skończyła 17 lat! Z tej okazji aktorka zamieściła na Instagramie serię zdjęć swojej prawie dorosłej pociechy. Zdaniem wielu osób córka Courteney Cox wygląda dokładnie, jak młodsza kopia swojej mamy!

Courteney Cox uczciła 17. urodziny swojej córki Coco zamieszczając na Instagramie serię jej dawnych fotek oraz aktualne zdjęcie. To samo zrobił także były mąż aktorki i ojciec Coco, David Arquette.

Najlepsze życzenia na 17 urodziny mojej silnej, czułej, twórczej, kochającej, uczuciowej, pięknej, utalentowanej i mądrej Coco. Bardzo cię kocham 🎈

- napisała na Instagramie Courteney Cox.

Uwagę fanów aktorki zwróciło podobieństwo Coco do swojej słynnej mamy. Rzeczywiście - trudno nie zauważyć, że 17-letnia córka Courteney Cox wygląda obecnie trochę jak kopia gwiazdy Przyjaciół. Jeśli nie wierzycie, przewińcie post aktorki do przedostatniego slajdu.

Więcej aktualnych zdjęć córki Courteney Cox znajdziecie w galerii poniżej. Czy Coco Arquette rzeczywiście tak bardzo przypomina swoją mamę? Oceńcie sami!

Zobacz też: Jennifer Aniston kiedyś i dziś. Jak zmieniła się Rachel z Przyjaciół?

Coco urodziła się w 2004 roku. Courteney Cox była wtedy żoną Davida Arquette. Jesienią 2010 roku para ogłosiła separację. Rozwód sfinalizowany został 3 lata później. Do dziś jednak Courteney Cox i David Arquette deklarują, że są przyjaciółmi, a także partnerami w biznesie.

Obecnie Courteney Cox spotyka się z Johnnym McDaidem z zespołu Snow Patrol. Para zdążyła się nawet zaręczyć, ale tylko na krótko - po pewnym czasie aktorka i muzyk zdecydowali, że nie potrzebują ślubu.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021
NAJNOWSZE