TYLE zarobiły gwiazdy Friends Reunion. Jennifer Aniston i inni z REKORDOWĄ stawką

2021-06-02 13:07 kp
Friends Reunion
Autor: Album Online/East News

Specjalny odcinek Przyjaciół zatytułowany Friends Reunion to z całą pewnością jedna z najważniejszych i najgłośniejszych produkcji HBO w tym roku. Miliony fanów kultowego serialu z niecierpliwością czekały na możliwość zobaczenia swoich ukochanych aktorów raz jeszcze. Z tego więc, jak są cenni, doskonale zdawały sobie sprawę gwiazdy Przyjaciół przy negocjowaniu stawki za udział we Friends Reunion.

Choćby gwiazdy serialu Friends najbardziej na świecie zarzekały się, że są przeszczęśliwe z powodu udziału w specjalnym odcinku Przyjaciół, nie zdecydowałyby się na to, gdyby nie odpowiednia kwota pieniędzy zaproponowana im przez producentów :) Jennifer Aniston,Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt MeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer wiedzą, że ich twarze są dla fanów bezcenne, a to oznacza, że producenci mogą zapłacić im prawdę sporo za udział w jakimkolwiek projekcie.

Dziś już wiadomo, że praca przy powrocie Przyjaciół to jedno z najprzyjemniejszych zajęć, jakie mogło przytrafić się aktorom. Ci, którzy widzieli już Friends Reunion wiedzą, że na twarzach gwiazd serialu pojawiła się niekłamana radość, a wspólne wspominki dały wiele wzruszeń i niezapomnianych chwil.

A ile gwiazdy Friends zarobiły na powrocie?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Ile zarobili aktorzy na powrocie do Przyjaciół?

Jak donosiły zagraniczne media, producenci Friends Reunion początkowo zaproponowali Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisie Kudrow, Mattowi MeBlancowi, Matthewowi Perry'emu i David Schwimmerowi milion dolarów za powrót na plan. Wtedy jednak gwiazdy odmówiły, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że są warte znacznie więcej. Serwis Variety podawał więc, że ostatecznie stanęło na 2,5 miliona dolarów dla każdego z aktorów.

Wiadomo już, że było warto. Friends Reunion stał się hitem HBO, a największe serwisy na świecie na nowo zaczęły pisać o fenomenie serialu. Fani natomiast nabrali wielkiej ochoty, by odświeżyć sobie hit sprzed lat, co odbiło się na oglądalności serialu na platformie.

NAJNOWSZE