Powrót Friends: data premiery znana! Jennifer Aniston pokazała oficjalny zwiastun

2021-05-13 22:03 es
Powrót Friends
Autor: EAST NEWS

Powrót Friends to jedna z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji serialu w historii. Przyjaciele to kultowa produkcja, za którą tęskni mnóstwo osób. Na szczęście ich prośby zostały spełnione. Powrót Friends był tematem plotek od lat, ale oto mamy konkrety! Jennifer Aniston pokazała oficjalny zwiastun powrotu Przyjaciół!

Bez dwóch zdań serial Przyjaciele to kultowa produkcja. Był emitowany w latach 1994–2004. I chociaż od zakończenia Friends minęło sporo czasu, serial wciąż ma wielu fanów na całym świecie. Ci od dawna liczyli na kontynuację lub chociaż odcinek specjalny. W końcu ich modlitwy zostały wysłuchane!

Powrót Friends to temat, wokół którego urosło już mnóstwo plotek. Wielokrotnie był przekładany. Według ostatnich założeń odcinek specjalny miał zostać wydany już w maju. Przeszkodziła pandemia.

Jednak teraz docierają do nas konkrety. Jennifer Aniston opublikowała zwiastun!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Powrót Friends: zobacz zwiastun

Fani serialu Przyjaciele czekali na to długo. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer spotkali się w specjalnym odcinku, by powspominać chwilę z planu.

Powrót Friends był przekładany kilkukrotnie, ale oto mamy konkrety! Odcinek specjalny przyjaciół trafi na HBO Max 27 maja. Jennifer Aniston pokazała fanom zwiastun. Na krótkim wideo widzimy, jak przyjaciele idą przytuleni, oddalając się od kamery.

- Nie mogę oddychać!!

- Myślę tylko o tym

- Czekałam na to całe życie

- OMG NARESZCIE

To tylko niektóre z licznych, pełnych entuzjazmu komentarzy.

A Wy czekaliście na powrót Friends?

NAJNOWSZE