Courteney Cox zdradza kulisy. Kultowa scena z indykiem z Friends już nie taka fajna?

2020-12-08 19:05 es
 Courteney Cox
Autor: instagram.com/courteneycoxofficial/

Święto Dziękczynienia nierozerwalnie wiąże się z pieczonym indykiem. A fani serialu Friends na pewno kojarzą ten dzień z kultową sceną. Pamiętacie, jak Monica tańczyła z indykiem na głowie? Courteney Cox odtworzyła ją na swoim instagramie! A teraz pokazała kulisy nagrywania. Już nie jest tak śmiesznie!

Serial Friends skończył się w 2004 roku. Jednak był emitowany przez dekadę i w tym czasie zasłużył na miano kultowego. Przygody grupy przyjaciół mieszkających na Manhattanie, w Nowym Jorku bawi do dziś.

I tak jak większość Amerykanów nie umie sobie wyobrazić Święta Dziękczynienia bez pieczonego indyka, tak fani Friends nie mogą pominąć sceny z indykiem.

W tym roku Courteney Cox odtworzyła taniec z indykiem na głowie. Teraz gwiazda pokazała kulisy nagrywania tego wideo i już nie jest tak śmiesznie...

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Tak Courteney Cox kręciła scenę z indykiem z Friends

Taniec z indykiem to kultowa scena z Friends. Dla przypomnienia:

Courteney Cox, czyli serialowa Monica postanowiła ja odtworzyć. W 2020 wszystkie wesołe filmiki są na wagę złota! Z okazji Święta Dziękczynienia aktorka opublikowała wideo. Courteney Cox tańczy z indykiem na głowie.

Jeśli jakimś cudem ktoś z Was zastanawiał się jak powstała nowa wersja sceny z Friends, Courteney Cox przychodzi z pomocą. Aktorka opublikowała wideo zza kulis.

Courteney Cox owinęła sobie głowę folią i wciskała ptaka na głowę. Wygląda to dokładnie tak, jak brzmi!

Potrzebowaliście tego wideo? Bo my zupełnie nie!

Sonda
Która postać z Przyjaciół jest Twoją ulubioną?
NAJNOWSZE