Jennifer Aniston

i

Autor: EPA/DAVID SWANSON

Justin Theroux i Jennifer Aniston wciąż do siebie dzwonią. „Kochamy się nawzajem”

2021-04-15 22:03

Justin Theroux i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez blisko dwa lata. Para rozstała się w 2017 roku. Od tamtej pory raz po raz słychać plotki o tym, że dali sobie kolejną szansę. Chociaż od dawna nie są razem, wciąż pozostają w kontakcie. I to dość bliskim. W nowym wywiadzie aktor zdradził szczegóły ich relacji.

Jennifer Aniston i Justin Theroux zaczęli spotykać się w 2011 roku. Już rok później się zaręczyli. Jednak ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata. Na początku 2018 roku oficjalnie ogłosili rozwód.

Wówczas Justin Theroux powiedział w rozmowie z The New York Times, że było to najdelikatniejsze możliwe rozstanie. Najwyraźniej nie były to tylko puste słowa.

Od rozwodu minęły lata, a Jennifer Aniston i Justin Theroux wciąż pozostają w bliskim kontakcie.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Justin Theroux o relacji z Jennifer Aniston po rozwodzie

Jennifer Aniston i Justin Theroux to jedna z niewielu par w show-biznesie, które rozstał się z wielką klasą. Chociaż są kilka lat po rozwodzie, wciąż się przyjaźnią.

Nie rozmawiamy codziennie, ale dzwonimy do siebie. Rozmawiamy przez FaceTime. Piszemy. Czy nam się to podoba, czy nie, nie mieliśmy tak dramatycznego rozłamu i kochamy się nawzajem. Jestem szczery, kiedy mówię, że cenię naszą przyjaźń.

Możemy nie być razem i nadal sprawiać sobie radość i się przyjaźnić. Poza tym ona bardzo bardzo mocno mnie rozśmiesza. Jest przezabawną osobą. To byłaby strata, gdybyśmy nie byli w kontakcie, dla mnie osobiście . I chciałbym o niej pomyśleć to samo.

Mówił aktor na łamach Esquire.

Jennifer Aniston i Justin Theroux to świetny dowód na to, że przyjaźń po rozstaniu jednak istnieje!

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?