Firma Kim Kardashian dba o zdrowie klientów i… zaprzestała wysyłać produkty! To dobry pomysł?

2020-03-24 12:48 AM
Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Walka z wszechobecnym koronawirusem to trudny czas dla wszystkich. Najwięcej jednak ucierpią przedsiębiorcy, którzy często muszą zamykać swoje firmy. Wielu przerzuca się wówczas na sprzedaż online, która przyciąga wielu klientów. Ponadto wiele sieci sklepów oferuje klientom, którzy zdecydują się na zakupy za pomocą Internetu korzystne rabaty. Taką możliwość ma też firma Kim Kardashian, która niestety nie chce skorzystać z tej opcji.

Hasło #zostańwdomu sprawia, że wiele osób „wybiera” się na zakupy online. Sieci sklepów i mniejsi przedsiębiorcy doskonale o tym wiedzą, dlatego aby przyciągnąć jak największą rzeszę klientów oferują wiele rabatów. Nie da się ukryć, że internetowe zakupy ratują wiele osób. Dzięki takiej metodzie kupowania dbają o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Niestety z takiej możliwości nie chciała skorzystać firma KKW Beauty należąca do Kim Kardashian. Mimo iż sprzedaż odbywa się online to firma właśnie ogłosiła, że zaprzestali wysyłania towaru do klientów. Co prawda strona nadal istnieje i można zamówić produkty, ale będą one prawdopodobnie wysyłane dopiero gdy zakończy się pandemia…

„Z powodu bieżących problemów zdrowotnych w Kalifornii nasze centrum realizacji jest tymczasowo zamykane. Chociaż nasza strona internetowa pozostaje dostępna do przyjmowania zamówień to centrum realizacji nie może tym razem zagwarantować terminów dostaw. Twoje zamówienie będzie priorytetem gdy tylko będziemy mogli wznowić wysyłkę”. – napisała firma w oświadczeniu.

Firma dodała też, że przez cały czas będzie możliwość anulowania zamówienia z automatycznym zwrotem pieniędzy.

Myślicie, że Kim Kardashian dobrze zrobiła podejmując taką decyzję? Czy może powinna wykorzystać ten czas i fakt, że sporo ludzi robi teraz zakupy online…?

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE