Cena zwala z nóg!

Filip Chajzer wynajmuje willę w Warszawie. Tyle trzeba zapłacić za miesiąc

2024-06-24 15:45

Filip Chajzer po tym, jak pożegnał się z redakcją "Dzień Dobry TVN" mocno skoncentrował się na prowadzeniu swojego biznesu. Jakiś czas temu prezenter spakował walizki i przeniósł się do słonecznej Hiszpanii i pochwalił się, że kupił tam mieszkanie. Teraz można wynająć jego luksusową willę w Warszawie.

Filip Chajzer ostatnio znów wzbudza sporo emocji. Jego kebabowy biznes zdaje się świetnie prosperować, jednak afera wokół fundacji "Taka akcja", której twarzą jest Filio Chajzer i zatargi z popularnym youtuberem Książulem wpłynęły nieco negatywnie na wizerunek dziennikarza. Po nagłośnieniu informacji o tym, że fundacja miała zdefraudować pokaźną sumę pieniędzy, Filip Chajzer wyjechał do Hiszpanii. Choć początkowo zdawało się, że chce jedynie odpocząć od powstałego wokół niego zamieszania, to niedługo po wylądowaniu na Półwyspie Iberyjskim ogłosił w mediach społecznościowych, że kupił mieszkanie i zamierza zatrzymać się tam na dłużej. Czy właśnie z tego powodu postanowił wynająć swoją willę na warszawskiej Sadybie?

Filip Chajzer przeprasza "bez chajzerowania". Poszło o kebab

Willa Filipa Chajzera wystawiona na wynajem. Ile trzeba zapłacić za miesiąc?

Filip Chajzer w Warszawie mieszka w domu swojego ojca - Zygmunta Chajzera. Były prowadzący "Dzień Dobry TVN" wykonał renowację okazałej posiadłości, która została zbudowana ponad pół wieku temu. Na stronie jednej z renomowanych agencji nieruchomości, która zajmuje się wynajmem i sprzedażą domów i apartamentów premium pojawiła się oferta wynajmu posiadłości Filipa Chajzera. Willa składa się z parteru, piętra i przyziemia oraz pralni. Posiadłość ma aż 140 metrów kwadratowych i okala ją okazały ogród o powierzchni 268 metrów kwadratowych. Na parterze domu znajduje się okazały salon, z którego można wyjść na taras oraz kuchnia. Natomiast na piętrze domu usytuowane są trzy pokoje oraz hall z wygenerowanym, specjalnym miejscem do pracy. Wynajmujący, którzy zdecydują się wprowadzić do willi, mogą liczyć na udogodnienia w postaci klimatyzacji oraz jacuzzi. Niestety, wynajem tak okazałej posiadłości wiąże się również z niemałymi nakładami finansowymi. Miesięczny koszt wynajmu willi Filipa Chajzera to 17 tys. 900 zł. Myślicie, że cena jest zbyt wygórowana?