Gwiazdy

Filip Chajzer wyjechał z Polski. Pochwalił się, że kupił mieszkanie w Hiszpanii

2024-06-01 13:14

Filip Chajzer ostatnio nie miał łatwego czasu. Nie milkną echa głośnej afery dotyczącej fundacji prezentera. Z tego powodu dziennikarz postanowił opuścić Polskę. Okazuje się, że Chajzer na dobre rozgościł się w Hiszpanii. Na swoim InstaStories pochawlił się, że właśnie kupił nieruchomość na Półwyspie Iberyjskim.

Filip Chajzer znów znalazł się na językach wszystkich. Stało się to za sprawą nagłośnionej ostatnio w mediach afery, która dotyczyła fundacji "Taka akcja", której twarzą jest były prowadzący "Dzień Dobry TVN". Według doniesień portalu Goniec.pl, fundacja miała zdefraudować pokaźną sumę pieniędzy, a sprawą zajmuje się obecnie prokuratura. Filip Chajzer wystosował oświadczenie do portalu Jastrząb Post, w którym tłumaczył, że fundacja padła ofiarą oszustwa pewnej kobiety, która miała wyłudzić od "Takiej akcji" pieniądze na rzekome leczenie chorego chłopca.

Właśnie dzięki czujności fundacji i szybkiej reakcji kobieta, która wyłudzała pieniądze pod pozorem leczenia chorego dziecka, została zdemaskowana. Fundacja niezwłocznie poinformowała odpowiednie służby oraz prokuraturę o podejrzanej sytuacji, co zaowocowało wszczęciem postępowania w tej sprawie - można przeczytać w oświadczeniu.

Filip Chajzer ostro o krytyce swojej osoby. "Będzie przypał, bo zawsze do Chajzera najłatwiej jest się przypieprzyć"

Filip Chajzer wyjechał z Polski. Kupił mieszkanie w Hiszpanii

Na dziennikarza spłynęła ogromna fala hejtu. Chajzer postanowił zatem wyjechać z kraju i osiąść w słonecznej Hiszpanii. Prezenter, chcąc odpocząć od medialnego zgiełku, zdecydował się na wyjazd do Maladze, mimo iż miał bilet powrotny, zdecydował się zostać tam dłużej.

Wyjechałem z Polski i wrócę, jak będę chciał. Aktualnie kończę z pomocą komukolwiek poza sobą. Uważam, że życie powinno być fajne. Po prostu fajne. Zostało mi jakieś 40-50 lat życia. I dużo, i mało, ale jestem na etapie, w którym wbijam ch*j w złe emocje. Za dużo stresu, a stres skraca życie - napisał w poście na Instagramie dziennikarz.

Filip Chajzer o zakupie mieszkania w słonecznej Hiszpanii powiadomił także swojego syna, który nie krył radości z tego faktu.

Dzwonię dzisiaj do mojego syna Aleksa i mówię: Tata kupił mieszkanie w Hiszpanii. Na co Aleks... ale radość, eksplozja radości, bo jego ulubiony klub to Real Madryt. Nie może się doczekać, odlicza dni i godziny do wakacji, żeby mógł do mnie przyjechać (...) Jest pięknie - poinformował w InstaStories Filip Chajzer.

Chajzer w Polsce prowadzi również dobrze prosperujący biznes. Jego kraftowy kebab, który od niedawna można kupić w Warszawie, cieszy się ogromną popularnością. Czy otworzy kolejną budkę na słonecznym wybrzeżu?

Filip Chajzer wyjechał z Polski i kupił mieszkanie w Hiszpanii

i

Autor: filip_chajzer/Instagram Filip Chajzer wyjechał z Polski i kupił mieszkanie w Hiszpanii
Fotografia w majtkach. NOSEL WKRĘCA