Kim była Felicite Tomlinson? 5 faktów o siostrze Louisa Tomlinsona

2019-03-15 9:17
Felicite Tomlinson
Autor: instagram.com

W czwartkowy wieczór świat obiegła tragiczna informacja o śmierci Felicite Tomlinson. Siostra Louisa Tomlinsona zmarła w wieku 18 lat we własnym domu. O młodszej siostrze piosenkarza mówiło się już od dawna - dziewczyna z powodzeniem próbowała swoich sił w branży modowej i mogła pochwalić się sporą grupą fanów. Kim była Felicite Tomlinson? Na Hotplota.pl znajdziecie najważniejsze informacje.

Śmierć młodszej siostry Louisa Tomlinsona wstrząsnęła fanami muzyka na całym świecie. W czwartkowy, późny wieczór, brytyjskie media poinformowały o śmierci Felicite Tomlinson. 18-latka zmarła w swoim mieszkaniu w Londynie po zatrzymaniu akcji serca. Gdy na miejsce przybyło pogotowie, było już za późno. Śmierć Felicite jest dla Louisa Tomlinsona tym większym ciosem, że pod koniec 2016 roku stracił on inną niezwykle ważną osobę - mamę Johannah Deakin, która zmarła po walce z białaczką.

>> Siostra Louisa Tomlinsona NIE ŻYJE! Felicite Tomlinson miała 18 lat!

A kim była Felicite Tomlinson? Nazwisko siostry Louisa Tomlinsona często pojawiało się na listach brytyjskich influencerów.

HOT TEMAT
Louis Tomlinson - Two of Us

Autor: instagram.com

Louis Tomlinson: Two of Us poruszyło jego siostry. To piosenka o ich nieżyjącej mamie

Kim była Felicite Tomlinson?

Oto najważniejsze fakty na temat przyrodniej siostry Louisa Tomlinsona. Kim była i czym się zajmowała? Za co kochali ją jej fani?

1. Felicite Tomlinson była gwiazdą social mediów i aspirującą projektantką mody. Tuż przed jej śmiercią na Instagramie obserwowało ją ponad 1,3 miliona osób. Felicite chętnie publikowała seksowne selfie, relacje ze swoich podróży czy zdjęcia z przyjaciółmi.

2. Felicite Tomlinson miała tatuaż poświęcony mamie. W czerwcu ubiegłego roku siostra Louisa Tomlinsona pokazała na Instagramie tatuaż z rokiem urodzenia ich mamy,

3. Siostra Louisa Tomlinsona była wielką fanką treningów i zdrowego jedzenia. I to właśnie im zawdzięczała swoją nienaganną figurę.

4. Felicite Tomlinson była jedną z siedmioro rodzeństwa Louisa Tomlinsona. Poza nią piosenkarz ma jeszcze pięć sióstr - Charlotte, Georgię, bliźniaczki Phoebe i Daisy oraz Doris. Ma też brata - to bliźniak Doris, Ernest.

5. Felicite Tomlinson nie była wolna od nastoletnich rozterek. Na początku lutego siostra Louisa zastanawiała się, kim tak naprawdę zostanie w swoim życiu...

Jestem taka chora i wciąż dochodzę do tego, kim właściwie się staję?

- pisała na Twitterze.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Be fucking kind to people Post udostępniony przez Félicité Tomlinson (@felicitegrace)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Family ❤️ Post udostępniony przez Félicité Tomlinson (@felicitegrace)

Zobacz też:

NAJNOWSZE