Siostra Louisa Tomlinsona NIE ŻYJE! Felicite Tomlinson miała 18 lat!

2019-03-15 8:33
Louis Tomlinson - siostra Felicite
Autor: instagram.com

Tak tragicznych wiadomości nie chcielibyśmy przekazywać nigdy! Nie żyje 18-letnia siostra Louisa Tomlinsona, Felicite Tomlinson. Młoda kobieta zmarła w swoim mieszkaniu w Londynie. Z powodu śmierci siostry Louis Tomlinson odwołał swoje najbliższe występy. Z całego świata płyną w jego stronę słowa pocieszenia i współczucia. To kolejna tragedia w życiu piosenkarza - w 2016 roku Louis stracił mamę.

To kolejny już ogromny cios prosto w serce Louisa Tomlinsona. Piosenkarz bardzo ciężko przeżył śmierć mamy, która odeszła pod koniec 2016 roku z powodu białaczki mając zaledwie 42 lata. To właśnie dla niej muzyk napisał ostatnio wzruszającą piosenkę Two of Us. Właśnie świat obiegły kolejne niezwykle smutne informacje. Nie żyje siostra Luisa Tomlinsona, Felicite Tomlinson.

>> Louis Tomlinson: Two of Us poruszyło jego siostry. To piosenka o ich nieżyjącej mamie

Jak informuje BBC, Felicite Tomlinson zmarła w wieku 18 lat w swoim mieszkaniu w zachodnim Londynie. Scotland Yard poinformował, że w środę 13 marca o godzinie 12:52 londyńskie pogotowie zostało wezwane do domu siostry Louisa Tomlinsona z powodu zatrzymania akcji serca u młodej kobiety. Karetkę wezwała osoba, która przebywała wtedy z Felicite.

W momencie przyjazdu kobieta w wieku 18 lat nie żyła. Sekcja zwłok przeprowadzona zostanie w odpowiednim czasie.

- czytamy w oświadczeniu funkcjonariuszy.

HOT TEMAT
Louis Tomlinson i Zayn Malik

Autor: Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS, DDNY/Broadimage/EAST NEWS

Louis Tomlinson ostro o byłym przyjacielu z 1D. Ma żal, że Zayn nie wsparł go po śmierci mamy

Siostra Louisa Tomlinsona nie żyje

Felicite Tomlinson była znaną w sieci influencerką - jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona osób. Pod zdjęciami siostry Louisa Tomlinsona pojawiły się już setki komentarzy z kondolencjami. O śmierci Felicite Louis dowiedział się jeszcze w środę - piosenkarz odwołał z tego powodu swoje najbliższe występy, m.in. na Comic Relief. Felicite była jedną z siódemki rodzeństwa piosenkarza. Jak na razie nie są znane żadne dodatkowe okoliczności śmierci siostry Louisa Tomlinsona.

Słowa współczucia w stronę Louisa Tomlinsona skierował m.in. James Corden.

Dziś dotarł do nas niezwykle smutny news. Nie jesteś z tym sam, Louis. Tak wiele osób wspiera teraz Ciebie i twoją rodzinę.

- napisał prezenter na Twitterze.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Don’t know why I look so shocked 🖤 Post udostępniony przez Félicité Tomlinson (@felicitegrace)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Is there a rubber duck emoji❓❓ Post udostępniony przez Félicité Tomlinson (@felicitegrace)

Zobacz też:

NAJNOWSZE