Fani Taylor Swift apelują do Ariany Grande o wsparcie idolki! Co ona na to?

2019-11-15 14:20 nk
Ariana Grande, Taylor Swift
Autor: AP/Associated Press/East News

Taylor Swift wywołała burzę, apelując do fanów i innych gwiazd o nagłośnienie kontrowersji wokół jej planowanego występu na gali American Music Awards 2019, podczas której szefostwo Big Machine Records nie pozwala jej zaśpiewać starych piosenek. Co na to Ariana Grande, która jest związana z tym wydawnictwem? Artystka jest pod dużą presją...

Taylor Swift podała do wiadomości publicznej informację, że Scooter Braun i Scott Borchetta blokują jej występ na gali American Music Awards. Gwiazda miała zaśpiewać 24 listopada medley swoich największych hitów z ostatnich 10 lat, jednak szefostwo Big Machine Records nie wyraziło na to zgody. W swoim poście na Twitterze poprosiła fanów o nagłośnienie sprawy i dotarcie do innych artystów, będących pod opieką wytwórni. Artystka zaapelowała o wsparcie walki o jej artystyczną wolność.

Kto po stronie Taylor Swift?

Nie jest tajemnicą, że największe gwiazdy, będące pod skrzydłami Scootera Brauna, to Justin Bieber, Demi Lovato i Ariana Grande. O ile dwoje pierwszych już dawno zadeklarowało swoje poparcie dla menadżera, tym samym odcinając się od Taylor Swift, to Ari otwarcie głosi poglądy feministyczne. Fani mają więc nadzieję, że w tej sytuacji Grande wstawi się za Tay, a może nawet zakończy współpracę z jej "oprawcami"!

Na Twitterze pojawiło się mnóstwo postów adresowanych do Ari z apelami o reakcję.

Milczenie nie jest już opcją. To czas, byś przemówiła i zwróciła się do swojej wytwórni z żądaniem szacunku do artystek oraz ich pracy. Jeśli nie przemówisz teraz, nikt nie będzie przemawiał w twoim imieniu, kiedy zwrócą się także przeciwko tobie. #IStandWithTaylor

Naprawdę chcę, byś przemówiła na temat tego, co się aktualnie dzieje między Scooterem Braunem i Taylor Swift. Poza byciem jego klientką, jesteś przede wszystkim kobietą. Kobietą, która także pracuje bardzo ciężko, by jej muzyka była słyszana i kochana. Zwolnij go jeszcze raz, on cię tylko zrujnuje.

- piszą fani na Twitterze do Ariany Grande. Wyobrażacie sobie taką presję?

Pojawiają się także głosy, że nie powinno się oczekiwać od osób związanych ze Scooterem Braunem, by poparły Taylor Swift.

Droga Taylor Swift, mogę zrozumieć, że jesteś smutna i zła w związku z twoją historią i współczuję ci, ale nie mieszaj Justina Biebera, Ariany Grande i Demi Lovato do swojego konfliktu ze Scooterem Braunem, bo oni z nim pracują. To twoja historia, a o pomoc poproś swoich prawników. Dzięki.

- brzmi jeden z komentarzy.

A jakie jest Wasze zdanie? Bo Ariany najwyraźniej jednoznaczne - gwiazda podarowała sobie publiczne komentowanie sprawy. Taylor wsparło za to wiele innych gwiazd, z Seleną Gomez na czele!

NAJNOWSZE