Fagata odmówiła zdjęcia fankom. Doszło do konfrontacji z matką

i

Autor: Screenshot Instagram/ fagataaa Fagata odmówiła zdjęcia fankom. Doszło do konfrontacji z matką

Dobrze zrobiła?

Fagata odmówiła zdjęcia fankom. Doszło do konfrontacji z matką

2024-05-19 17:32

Fagata zaplusowała w oczach internautów – tak, dobrze przeczytaliście. Na TikTok-owym profilu Agaty Fąk pojawił się materiał, w którym kontrowersyjna celebrytka opowiedziała o dość… niepokojącym spotkaniu z fankami.

Fagata i małoletnie fanki – skandalistka odmówiła wspólnego zdjęcia

Fagata słynie w sieci z wielu rzeczy – związku ze Stuu, przynależności do Teamu X, walk we freak fightach i wulgarnych piosenek z “Bandycką jazdą” na czele. Ostatnimi czasy najgłośniej jest jednak o jej działalności w serwisie dla dorosłych OnlyFans, gdzie za zamieszczanie roznegliżowanych materiałów zarabia grube pieniądze. Raz influencerka zaapelowała nawet do swoich fanek, by nie szły w jej ślady, bo nic dobrego to dla nich nie przyniesie.

SPRAWDŹ TEŻ: Karolina Gilon znów pod ostrzałem. “Ktoś wam za to płaci?”

Teraz również pokazała, że nawet Fagata ma jakieś granice. A te granice zostały przekroczone, gdy okazało się, że do jej fandomu należą nawet… kilkuletnie dziewczynki. Celebrytka opowiedziała na TikToku o sytuacji, do której doszło w jednej z galerii – podeszły wówczas do niej dwie “na oko” 9-letnie dziewczynki i poprosiły o wspólne zdjęcie. Fagata odmówiła.

Jestem sobie w galerii [...] i miałam taką sytuację [...]. Podchodzą do mnie ludzie, robię sobie zdjęcie. I nagle podchodzą do mnie ze cztery takie, nie wiem, maks dziewięcioletnie dziewczynki z rodzicami i te dziewczynki pytają, czy mogą sobie zrobić ze mną zdjęcie. I ja odpowiadam, no niestety, jesteście za młode – zrelacjonowała.

Fagata kontra matka – uważajcie na to, co oglądają wasze dzieci

Na tym się jednak nie skończyło. Fagata twierdzi, że jednej z matek nie spodobała się jej odmowa i rzuciła kąśliwym komentarzem sugerując, że Fataga “gwiazdorzy” i dlatego nie chce zrobić sobie zdjęcia z fankami. Agata nie pozostawiła tego bez komentarza, uderzając w rodziców, którzy nie kontroluję tego, z jakimi treściami ich dzieci mają do czynienia w internecie.

Proszę pani, ja m.in. jestem znana z tego, że wstawiam rozbierane zdjęcia do internetu. I babka tak :O [w szoku – przyp. red.]. Więc raczej niech pani się zajmie tym, co dzieci oglądają. I to pokazuje, jak rodzice wiedzą, co dzieci robią w internecie. – dodała.

Postawa Fagaty została pochwalona przez internautów, którzy (wielu ze zdziwieniem) stwierdzili, że odmowa była w tym przypadku słusznym posunięciem.

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Wyszła na hipokrytkę?

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Anna Mucha?
Fagata przed FAME Friday Arena 2. "Stuu ma prze***ne"