Karolina Gilon znów pod ostrzałem. “Ktoś wam za to płaci?”

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ karolinagilonofficial i mateuszswierczynski Karolina Gilon znów pod ostrzałem. “Ktoś wam za to płaci?”

Celebryci

Karolina Gilon znów pod ostrzałem. “Ktoś wam za to płaci?”

2024-05-18 21:50

Karolina Gilon i jej ukochany Mateusz Świerczyński wrzucili na Instagram nowy post, pokazujący jak celebrują wspólną codzienność. Licho jednak nie śpi w komentarzach pojawiło się wiele negatywnych, a nawet wręcz uszczypliwych uwag.

Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński robią naleśniki, a internauci krytykują

Karolina Gilon, jak w sumie na osobę publiczną “przystało”, wielokrotnie poczuła już gorzki smak sławy. Wiele osób rości sobie bowiem prawo do komentowania (i krytykowania) absolutnie każdego posunięcia osób publicznych – od ich poglądów i wypowiedzi, po decyzje życiowe, na wyglądzie skończywszy. Prowadząca “Love Island” była już zatem zaatakowana za podejście do uczestników programu, zmianę fryzury, koloru włosów, czy nawet… figurę. A za to oberwało jej się tym razem?

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Wyszła na hipokrytkę?

Jakiś czas temu Karolina Gilon potwierdziła swój związek z Mateuszem Świerczyńskim z 7. edycji “Love Island”, co oczywiście wzbudziło kontrowersje. Zakochani niewiele sobie jednak z tego zrobili i na pohybel hejterom wrzucają wspólny konent na social media. Teraz na przykład pokazali, jak przygotowują wspólny posiłek.

Kuchnia bawi i uczy 😀 Każdy umie zrobić naleśniki, ale każdy ma te swoje ulubione – napisała Karolina na Instagramie.

Niby niewinny filmik o smażeniu naleśników, a hejt się polał. Niektórzy internauci potraktowali bowiem sekcję komentarzy jako platformę do wyrażenia swojej opinii na temat związku Karoliny i Mateusza, i ich wspólnej energii.

- Uwielbiałem was osobno ale razem nie da się was oglądać

- Ktoś Wam za to płaci?

- Jakie to sztuczne

… piszą w komentarzach.

SPRAWDŹ TEŻ: Nowe zdjęcie Wersow rozczuliło jej fanów. Zauważyli ważny szczegół!

Jaki znak zodiaku mają celebryci?

Pytanie 1 z 6
Jaki znak zodiaku ma Harry Styles?
Karolina Gilon odważnie o seksie, miłości i „Love Island”