Ewa Farna

i

Autor: screen z tiktoka/ewafarnaofficial, AKPA

Ewa Farna wywija do hitu Beyonce. Tych ruchów można jej pozazdrościć!

2022-10-04 16:26

Ewa Farna, to nie tylko świetna piosenkarka, ale tez tancerka! Udowodniła to filmikiem, na którym wywija do hitu Beyonce wraz ze swoimi tancerkami. Ewa pokazała, że świetnie czuje rytm i jest niesamowicie pewna siebie!

Ewa Farna jest pełną energii wokalistką, co widać nie tylko na scenie, ale również na jej profilach w mediach społecznościowych. Na swoich social mediach gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi fanami miłością do muzyki i tańca. Nie raz widzieliśmy jej szalony taniec podczas sprzątania domu, czy jak wywija w rytm ulubionych piosenek wraz ze swoimi pociechami. Ewa Farna jest prawdziwym scenicznym zwierzęciem z mocnym temperamentem, co pokazała wielokrotnie podczas występów na żywo. Jednak okazuje się, że jej poziom energii nie słabnie nawet po koncertach. Ewa Farna na TikToku udowodniła, że naprawdę ogromne pokłady mocy!

Ewa Farna na koncercie ze specjalnym gościem. Rozczulający widok!

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna - taniec

Ewa Farna podzieliła się ze swoimi fanami na TikToku swoim zmysłowym tańcem. Wrzuciła filmik, na którym wraz ze swoimi tancerkami, szaleje do hitu Beyonce. Wokalistka rusza się jak rasowa tancerka!

Fani Ewy Farnej chętnie komentują jej szalony taniec. Wielu przyznaje, że uwielbia wokalistkę za jej pewność siebie i bezkompromisowość!

Ewa Farna bez makijażu. Wokalistka w naturalnej wersji śmieje się sama z siebie

Mega pozytywna energia ?

Cudowna i naturalna.

uwielbiam tę kobietę! piękna i zdolna! pozdrowienia ?

? Zjawiskowa jak zawsze