Ewa Farna bez makijażu. Wokalistka w naturalnej wersji śmieje się sama z siebie

Ewa Farna
Autor: WBF

Paparazzi przyłapali Ewę Farną w naturalnej wersji, bez makijażu. Zdjęcia szybko obiegły Internet. Jednak wokalistka ma do siebie ogromny dystans i zamiast strzelić przysłowiowego focha, postanowiła zrobić coś całkiem innego! Czy Ewa Farna ma kompleksy? Czy jest jedną z gwiazd, które muszą nakładać mocny makijaż, żeby wyjść z domu? sprawdziliśmy!

Zdjęcia gwiazdy bez make-upu dla wielu są zaskakujące. Na takich kadrach, nie każdy jest w stanie poznać swojego idola. Choć wielu artystów podkreśla, że woleliby, aby uwaga fanów skupiła się na ich twórczości, a nie wizerunku. Podobnie jest w przypadku Ewy Farnej. Choć polska wokalistka na początku swojej kariery stawiała na mocniejsze makijaże, to z czasem zrezygnowała z mocnego umalowania, które podkreślało jej duszę rockandrollowca i wybierała delikatniejsze makijaże. Teraz artystka ma spory dystans nie tylko do siebie, ale również do komentarzy na temat swojego wyglądu. Kompleksy Ewy Farnej? Gwiazda przyznaje, że nigdy nie miała z nimi problemów.

Ewa Farna na koncercie ze specjalnym gościem. Rozczulający widok!

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna bez makijażu

Ewa Farna wybrała się na spacer razem ze swoją pociechą. Artystka przechadzała się z wózkiem. Podczas spokojnego dnia przypali ją paparazzi, którzy postanowili zrobić jej kilka zdjęć. Najprawdopodobniej byli bardzo uradowani faktem, że tego dnia Ewa zrezygnowała z make-up'u, związała włosy i wybrała luźny, wygodny ubiór. Kadry z wokalistką szybko trafiły do sieci. Jednak Ewa, która słynie z ogromnego dystansu do siebie, postanowiła je skomentować!

Paparazzi przyłapali mnie w drodze na sesję zdjęciową. a) Kurde, no mogli poczekać (a czekali długo pod oknami!), jak wyjdę po sesji pomalowana; b) Nie, na sesji nie zdążyłam zrzucić dodatkowych kilogramów - ironizowała.

Ewa Farna bez makijażu. Wokalistka w naturalnej wersji śmieje się sama z siebie
Autor: screen z instagrama/@ewa_farna93

Wokalistka opublikowała również selfie, na którym pokazuje, jak wygląda bez makijażu.

Ekspertka od głosu: ta polska wokalistka śpiewa lepiej niż Adele

Ewa Farna bez makijażu. Wokalistka w naturalnej wersji śmieje się sama z siebie
Autor: screen z instagrama/@ewa_farna93
Sonda
Lubisz Ewę Farną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE