Ewa Chodakowska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@chodakowskaewa Ewa Chodakowska przekazała olbrzymią kwotę na cele charytatywne

Top Charity 2023

Ewa Chodakowska zamyka usta hejterom. Przekazała krocie na szczytny cel

2023-06-09 12:27

Ewa Chodakowska jako osoba publiczna, często rozliczana jest przez internautów ze swojego życia prywatnego i zawodowego. W odpowiedzi na liczne zarzuty dotyczące braku zaangażowania w pomoc potrzebującym, postanowiła powiedzieć głośno o swoich działaniach charytatywnych. Tym samym ma nadzieję, że raz na zawsze pożegna się z niesprawiedliwym osądem.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Zaufało jej tysiące kobiet, które odmieniły swoje życie korzystając z jej rad popartych olbrzymim doświadczeniem. Chodakowska korzystając z ogromnej popularności, nie omieszkała również uczynić ze swojego stylu życia dochodowego biznesu. Oprócz pracy z klientkami skupia się także na prowadzeniu kilku marek. Jen firma produkuje zdrowe przekąski, które można znaleźć na sklepowych półkach, zajmuje się zdrowym cateringiem, sprzedaje stroje kąpielowe oraz programy do ćwiczeń. W 2022 roku Ewa Chodakowska znalazła się na liście Forbesa w rankingu na najcenniejsze kobiece marki osobiste. Uplasowała się na 28. pozycji, będąc wycenioną na 78 035 446 złotych. Trenerka rok temu pojawiła się także na liście najbogatszych Polek według "Wprost", z majątkiem wartym 210 milionów złotych. Tym samym zajęła 31. miejsce.

ESKA LET'S BIKE 2023

Ewa Chodakowska wzięła udział w akcji charytatywnej

Ewa Chodakowska jest jedną z najlepiej zarabiających Polek, a o popularność dba prowadząc media społecznościowe. To tam skupia się na promowaniu swoich biznesów i utrzymywaniu kontaktu zarówno z klientkami, jak i fankami, które interesują się jej osobą. Niektóre internautki starają się rozliczać trenerkę z jej osobistych spraw. Jedną z nich jest zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Choć ona sama nie uważa, że wymaga to publicznego rozgłosu, tym razem postanowiła udowodnić niedowiarkom, że z dobrego serca dzieli się tym, na co ciężko i uczciwie zapracowała.

3 czerwca 2023 na błoniach pałacu w Wilanowie odbyła się impreza charytatywna Top Charity 2023, zorganizowana przez właściciela InPostu Rafała Brzóskę oraz jego żonę, prezenterkę telewizyjną Omenę Mensah. W zaledwie 90 minut zebrano 14 milionów złotych! Omena i Rafał dołożyli do tego drugie tyle, więc ostatecznie zebrano 28 milionów złotych! Swoją cegiełkę dołożyła do puli Ewa Chodakowska, która wylicytowała obraz Rafała Bujnowskiego za 150 tysięcy złotych oraz bilet na mecz NBA za 160 tysięcy złotych. Dodatkowo przekazała na aukcję ekskluzywny Tydzień Metamorfozy na Malediwach dla zaledwie 10 osób. Wyjazd został wylicytowany za 2 miliony złotych. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel -  edukację i wsparcie psychologiczne dla dzieci z polskich domów dziecka, dzieci ulicy z Ghany i dzieci z Ukrainy.

Zmieszana Ewa Chodakowska postanowiła powiedzieć głośno co leży jej na sercu

Ewa Chodakowska miała obawy przed pochwaleniem się swoim zaangażowaniem w całą akcję, jednak ostatecznie postanowiła głośno powiedzieć o przekazaniu ogromnej sumy pieniędzy.

Muszę .. bo się uduszę.. „Chodakowska tylko angażuje swoje obserwatorki do pomagania… tylko linki udostępnia.. ile sama wpłaciła?” … przeczytałam pod postem u Omeny @omenaamensah i Rafała @rbrzoska - napisała Chodakowska - Kochane dziewczyny.. Co z tym fantem zrobić? POMAGAC I MÓWIĆ - narażając się na opinie, że robię to dla poklasku? Czy POMAGAĆ PO CICHU - narażając się na opinie, że nie pomagam? Bo szczerze przyznaję, ze ta druga opinia doprowadza mnie bardziej do szału.. Nie zamierzam czytać, słuchać, ze jestem z tych, co o pomocy potrafią tylko głosić ładne teorie.. Ewidentnie mówię o tym jak pomagam, ZA RZADKO! - oznajmiła na Instagramie.

Wiele internautek powiedziało jednym głosem, iż powinno się głośno mówić o pomaganiu, gdyż dzięki temu można dać komuś dobry przykład i zainspirować do czynienia dobra - Pomaganie uskrzydla. Dojrzałe dusze bardziej cieszy dawanie, a nie tylko branie. Ewa, jesteś dobrą duszą - czytamy pod postem - Ewa, pomagać I mówić bo dzięki temu dajesz przykład i możne ktoś się zainspiruje i tez pomorze - dodaje fanka.