Ewa Chodakowska się zaszczepiła! Część fanów ją hejtuje: Następni, co się sprzedali!

2021-05-16 16:00 RD
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska udostępniła ostatnio w sieci zdjęcie z mężem, które podpisała krótko: “ZASZCZEPIENI”. Chyba nikt się nie spodziewał, że ten post wywoła w mediach społecznościowych prawdziwą burzę… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ewa Chodakowska jest niekwestionowaną królową jeżeli chodzi o branżę fitness w Polsce. Na Facebooku obserwuje ją ponad 2 miliony osób. Blisko 2 miliony obserwujących trenerka ma również na Instagramie. To spora rzesza fanów. Nie ma co ukrywać. Okazuje się jednak, że są to ludzie bardzo różni. Różnią ich między innymi poglądy dotyczące szczepionek przeciwko koronawirusowi. Ale od początku. 

Ewa Chodakowska na swoim profilu zamieściła zdjęcie z mężem, na którym pisze, że jest już po szczepieniu. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Ta fotka wywołała lawinę komentarzy. 

- Jak ktoś kto promuje zdrowe zasady życia, zdrowe odżywianie, aktywność sportowa może być za szczepieniami. Liczy się tylko kasa. Wstyd i żenada. 

- I to jest ta, co preferuje zdrowy styl życia😂😂😂. Co za obłuda..., ale co się nie robi dla kasy😉. Wstyd!

- Jest tyle chorób na które rzekomo nie ma lekarstwa. Nagle szczepionka express i promuje to każdy, kto ma zasięgi i posłuch. Szkoda słów. Człowieczeństwo i prawda umarły dla mnie..

- Ile Ci zapłacili?? Nie macie wstydu za grosz!!! Brać udział w takiej hucpie!! Nakłaniać jeszcze ludzi do tego. Za kasę dacie się ogolić na łyso! Hańba! Zero honoru!

- W tym momencie przestaje obserwować. Zdrowia!

- Oja serio ?? Następni co się sprzedali, ja już tracę wiarę w ten świat. Już nigdy nie będzie normalnie jak kiedyś. Co to za moda, że wszyscy znani chwala sie publicznie, że się zaszczepili 🤮🤮🤦‍♀️ ah ta kasa...

to tylko wybrane komentarze, które pojawiły się pod postem Ewy Chodakowskiej. Trenerka odniosła się między innymi do zarzutu przyjmowania pieniędzy za promowanie szczepionek. 

Jakich pieniędzy? Skąd pomysł, że ktoś dostaje za to pieniądze? Nie wstyd ci powielać tych skretyniałych teorii spiskowych? Usłyszałaś i powtarzasz, bo dowodów nikt nie ma (...) jestem dorosła, mam pieniądze, to mój wybór, bo mam wybór, tak? Serio wydaje ci się, że ktoś mógłby mnie przekupić pieniędzmi, żebym zrobiła coś wbrew swojej woli? Każdy sądzi według siebie. Jesteś przekupna? Nie oczekuj proszę ode mnie, że będę robić i mówić tak, jak ty uważasz

napisała stanowczo. 

Na szczęście pojawiło się też sporo komentarzy przychylnych. 

NAJNOWSZE