Przejęta Jennifer Lawrence ogłasza, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są na wakacjach

2021-05-14 22:03 es
Jennifer Lawrence
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

O tym, że Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzają razem czas, plotkuje połowa świata. Fakt, że gwiazda niedługo po zerwaniu zaręczyn ponownie zbliżyła się ze swoim ex to gorący temat! Niektórzy wróżom im szybki powrót, inni tylko z ciekawością obserwują sytuacje. Okazuje się, że Jennifer Lawrence także z zapartym tchem śledzi najnowsze plotki! W podcaście nie ukrywała emocji, gdy ogłaszała, że Jennifer Lopez i Ben Affleck wyjechali razem na wakacje.

Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. jeszcze niedawno Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planowali ślub. Wyglądali, jak para z obrazka! I tak też się zachowywali. Jednak z czasem niewyraźniej coś się zepsuło - zamiast wesela, mamy rozstanie.

Niemal od razu pojawiły się plotki, że ex J LO, Ben Affleck jest bardzo zadowolony z obrotu spraw. Szybko wyszło na jaw, że w tych plotkach jest cała masa ziaren prawdy. W ostatnich tygodniach Jennifer Lopez i Ben Affleck widują się bardzo często!

Naturalnie wzbudza to wielką ciekawość fanów. Okazuje się, że renesans ich znajomości przezywa także Jennifer Lawrence!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Podekscytowana Jennifer Lawrence o wakacjach Jennifer Lopez z Benem Affleckiem

Laureatka Oscara, Jennifer Lawrence bez dwóch zdań jest gwiazdą. Jednak nie można jej nazwać celebrytką. Rzadko pokazuje się publicznie, otoczona paparazzimi. Nie sprzedaje w sieci życia prywatnego i unika skandali. To jednak nie znaczy, że nie interesują jej plotki z show biznesu...

Z podcastu The B **** Bible dowiadujemy się, że Jennifer Lawrence bardzo przeżywa fakt, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu się spotykają.

- Najświeższe wiadomości. Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili razem. Są na wakacjach! Są teraz ze sobą na wakacjach!

- Jestem taki podekscytowana! Tak się cieszę z ich powodu!

Mówiła przejęta aktorka.

Prawdopodobnie Jennifer Lawrence nagrywała podcast w poniedziałek. Wówczas ujawniono zdjęcia pokazujące Bena i Jennifer w SUV-ie po spędzeniu razem tygodnia w Montanie.

Podobnie jak Jennifer Lawrence przeżywacie ich relację?

Zobacz też:

NAJNOWSZE