Ewa Chodakowska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@chodakowskaewa Ewa Chodakowska i jej nowa fryzura

Gwiazdy

Ewa Chodakowska po trzech latach odważyła się na ten krok. Oto jej metamorfoza

2023-11-20 9:50

Ewa Chodakowska może pochwalić się piękną, wytrenowaną figurą, a jej uroda zachwyca wielu fanów. Trudno zatem wyobrazić sobie, że Ewa mogłaby decydować się na jakiekolwiek zmiany, a jednak! Postawiła na zmianę fryzury, a efekt jest olśniewający!

Ewa Chodakowska niezbyt często eksperymentuje ze swoją fryzurą. Najczęściej można ją zobaczyć w długich, jasnych włosach luźno opadających na ramiona. Dużym zaskoczeniem był moment, kiedy zdecydowała się na naprawdę ostre cięcie, a jej włosy sięgały zaledwie za uszy. Po tej szalonej metamorfozie włosy zdążyły już odrosnąć, a Ewa zamarzyła o kolejnym cięciu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ewa Chodakowska idzie na studia. Wybrała kierunek: "To jest przełomowy moment w moim życiu

Najsławniejsza OSOBA jaką POZNALIŚCIE?! | Wywiadex RADIO ESKA

Ewa Chodakowska pokazała nową fryzurę! Fani zachwyceni

Ewa Chodakowska aż trzy lata nosiła się z zamiarem zmiany fryzury, aż wreszcie się odważyła na wizytę w salonie! Metamorfozą pochwaliła się w sieci. Nie była to radykalna zmiana, ponieważ skróciła jedynie kilka kosmyków, aczkolwiek, jak wiele kobiet wie, decyzja o grzywce bywa zazwyczaj bardzo trudna do podjęcia. Grzywka bowiem bywa uporczywa i wymaga czasu, aby odpowiednio ją ułożyć, a co więcej, niekiedy okazuje się, że nie jest nam w niej do twarzy.

Trenerka fitness wydaje się nie żałować swojej decyzji, a wręcz jest zachwycona nową fryzurą, podobnie z resztą, jak fani, którzy zapewnili Ewę, że wygląda rewelacyjnie: Jak najbardziej na tak / OMG!!! Jak pięknie / Świetnie wyglądasz - czytamy pod postem Chodakowskiej.

Ewa Chodakowska

i

Autor: Screen/Instagram/@chodakowskaewa Ewa Chodakowska i jej nowa fryzura