Eurowizja 2021: Polskę reprezentują Rafał Brzozowski... i Ida Nowakowska! Co będzie robiła?

2021-05-07 18:50 es
Ida Nowakowska - Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się Eurowizja 2021! Reprezentantem Polski jest Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. Okazuje się, że swoją rolę podczas konkursu będzie miała także Ida Nowakowska. Gwiazda właśnie pożegnała się z Pytaniem na śniadanie z powodu zaawansowanej ciąży. Co będzie robić Ida Nowakowska na Eurowizji?

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Chociaż od ponad roku światowa pandemia koronawirusa rujnuje wszystkie wydarzenia muzyczne i kulturalne, konkurs się odbędzie. Półfinały startują 18 i 20 maja. Natomiast wielki finał - 22. Kiedy wystąpi Polska na Eurowizji? Tutaj według ekspertów mamy przewagę. Faworyci, czyli Malta i Szwecja będą występować w pierwszym terminie. Polska zaprezentuje się natomiast 20.05.

Reprezentant Polski na Eurowizji w tym roku to Rafał Brzozowski. Celebryta wystąpi z piosenką The Ride. Okazuje się jednak, że to nie jedyna gwiazda TVP, która będzie zaangażowana w Eurowizję.

Podczas konkursu wystąpi także Ida Nowakowska. Jakie będzie jej zadanie?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Ciężarna Ida Nowakowska wystąpi na Eurowizji

Niedawno Ida Nowakowska oficjalnie pożegnała się z rolą prowadzącej Pytanie na śniadanie. Gospodyni programu jest w zaawansowanej ciąży i szykuje się do nowej roli. A jednak uda się jej jeszcze zaliczyć Eurowizję! Jakie będzie miała zadanie?

Okazuje się, że to Ida Nowakowska będzie rzeczniczką polskiego jury. To ona przekaże punktację przed całą Europą!

Informacja o tym, że Ida Nowakowska zastąpiła w tej roli Mateusza Szymkowiaka, pojawiły się po ukazaniu sie na Twitterze wideo z próby.

Warto wspomnieć, że Ida Nowakowska ma już doświadczenia z Eurowizją. Była jedną z prowadzących Eurowizji Junior 2019 i 2020.

Zobacz też:

NAJNOWSZE