Eurowizja: Rafał Brzozowski już pozdrawia z Rotterdamu. "Jesteśmy po testach, negatywny"

2021-05-09 14:03 es
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. W ty roku prezentant Polski to Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. Chociaż pierwszy półfinał konkursu odbywa się dopiero 18 maja, wokalista już przybył do Holandii. Tegoroczna Eurowizja odbywa się w Rotterdamie. To będzie pierwszy taki konkurs, ponieważ wciąż jeszcze trwa światowa pandemia. Na miejscu zadbano więc o środki bezpieczeństwa.

Eurowizja 2021 rusza niebawem! Półfinały odbywają się 18 i 20 maja. Polska na Eurowizji wystąpi w tym drugim terminie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze - 22 maja zobaczymy naszego reprezentanta w finale.

W tegorocznym konkursie Eurowizji reprezentant Polski to Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. Chociaż do jego występu został jeszcze ponad tydzień, muzyk już dotarł na miejsce. Eurowizja 2021 odbywa się w Holandii, a dokładniej mówiąc w Rotterdamie.

To będzie pierwszy taki konkurs, ponieważ o jego przebiegu decydują nie muzycy i widzowie, lecz... zasady bezpieczeństwa. Wciąż trwa światowa pandemia koronawirusa. Dlatego na miejscu uczestników obowiązują restrykcje.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rafał Brzozowski już po testach w Rotterdamie

Trwająca już od ponad roku pandemia koronawirusa reguluje niemal całe nasze życie. Szczególnie jeśli chodzi o podróżowanie. Rafał Brzozowski dotarł już do Rotterdamu. Na Instagramie pojawiła się relacja.

Zaopatrzony w maseczkę Rafał Brzozowski stoi przed areną Ahoy Rotterdam. Przyjazd na Eurowizję 2021 rozpoczął nie od próby, czy obejrzenia sali koncertowej, ale oczywiście od testowania.

Jesteśmy w Rotterdamie, po testach. test negatywny, czyli mogę powoli zdjąć maseczkę do nagrania. Powiedzieć wam, że jestem przygotowany na The Ride. Bardzo się cieszę, że za chwile się tam zjawimy, zobaczymy, jak to wszystko wygląda.

Mówił Rafał Brzozowski.

Słuchaliście już piosenki Polski na Eurowizję 2021?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE