EUROWIZJA: Polska piosenka w Rotterdamie. Zobacz występ Rafała Brzozowskiego na próbie

2021-05-11 9:56 mm
Eurowizja - Polska - Rafał Brzozowski na próbie
Autor: youtube.com / Eurovision Song Contest

Jak radzi sobie Rafał Brzozowski na Eurowizji? Polska piosenka już za niewiele ponad tydzień walczyć będzie o punkty podczas drugiego półfinału konkursu Eurowizja 2021. W Rotterdamie trwają gorączkowe przygotowania. Polski kandydat na Eurowizji, Rafał Brzozowski, jest już po pierwszej próbie. Na Facebooku gwiazdy TVP pojawiło się wideo z występu Rafała na scenie w Rotterdamie. Zobaczcie, jak będzie wyglądać choreografia podczas występu Rafała Brzozowskiego z piosenką "The Ride".

Już 18 maja w Rotterdamie rozpocznie się konkurs Eurowizja 2021. Polska piosenka i nasz kandydat walczą w drugim półfinale, czyli w czwartek 20 maja. Czasu do występu zostało coraz mniej, więc przygotowania idą pełną parą. Rafał Brzozowski jest już od dawna w Rotterdamie i ma już za sobą pierwszą próbę! 

Jak wyglądał pierwszy występ polskiego kandydata na Eurowizji podczas próbnego show?

Rafał Brzozowski i jego występ próbny

W poniedziałek 10 maja, a więc równo 10 dni przed oficjalnym występem, polski uczestnik Eurowizji miał możliwość sprawdzenia się na scenie konkursowej. Była to pierwsza oficjalna próba Rafała Brzozowskiego.

Jaki nastrój panuje w obozie Rafała Brzozowskiego i co polski kandydat na Eurowizji mówi o swoim pierwszym próbnym występie? Wydaje się, że gwiazda TVP jest dobrej myśli.

Jest moc! 💥 Mam dla Was próbkę eurowizyjnych przygotowań 😎 - zakulisowe nagranie z prób! Zobaczcie koniecznie 🙂

- napisał Rafał Brzozowski prezentując wideo ze swojego pierwszego występu podczas próby przed finałami Eurowizji 2021 w Rotterdamie.

Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania polskiego kandydata.

Sonda
Czy polska piosenka trafi do finału?
Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE