Eurowizja 2021: Kiedy Polska i Rafał Brzozowski? Data i godzina występu

2021-05-20 20:32 mm
Eurowizja 2021 - Polska - Rafał Brzozowski
Autor: youtube.com / Eurowizja

Kiedy polska piosenka na Eurowizji 2021? W którym półfinale startuje Rafał Brzozowski i jaka jest tego dnia kolejność występów? Eurowizja 2021 to konkurs, w którym wydarzyć może się wszystko. Wiele osób twierdzi, że wpływ na wyniki Eurowizji ma m.in. kolejność występów kandydatów. Kto zostawi po sobie najlepsze wrażenie przed głosowaniem? Dlaczego kolejność występów może mieć ogromne znaczenie i czy wpłynie ona w tym roku na wynik Polski na Eurowizji?

Już we wtorek 18 maja startuje konkurs Eurowizja 2021. Kiedy polska piosenka zabrzmi ze sceny w Rotterdamie i jak poradzi sobie nasz reprezentant, Rafał Brzozowski? Wiele osób twierdzi, że na powodzenie artystów spory wpływ ma m.in. kolejność występów na Eurowizji. Jak odbije się to na wyniku Rafała? Kto występuje bezpośrednio przed i po naszym reprezentancie? O której godzinie usłyszymy polską piosenkę na Eurowizji?

Sprawdźcie wszystkie szczegóły i poznajcie datę i przybliżoną godzinę występu Rafała Brzozowskiego w konkursie Eurowizja 2021.

Eurowizja 2021. Kiedy polska piosenka? DATA, GODZINA I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

W tym roku na Eurowizji Polska wystąpi w drugim półfinale, a ten odbędzie się w czwartek 20 maja. O której godzinie usłyszymy polską piosenkę?

Występ Polski i reprezentującego nasz kraj Rafała Brzozowskiego zaplanowano jako 6 w kolejności. Oznacza to, że Rafał zaśpiewa piosenkę "The Ride" jeszcze w pierwszej godzinie transmisji konkursu, najprawdopodobniej w okolicach 21:40! Tuż przed naszym kandydatem usłyszymy piosenkę z Austrii (Vincent Bueno z utworem "Amen"), a po Rafale Brzozowskim zaplanowany jest występ reprezentanta Mołdawii (Natalia Gordienko z piosenką "SUGAR").

Czy taka kolejność występów może wpłynąć na wynik Polski na Eurowizji?

Wiele osób uważa, że kolejność występów ma duży wpływ na wyniki Eurowizji. Sądzi tak również spore grono specjalistów od lat śledzących wyniki Eurowizji. Uważają oni przeważnie, że reprezentanci, którzy śpiewają na początku transmisji, startują z nieco gorszej pozycji. Nawet, jeśli uda im się wywrzeć na widzach dobre wrażenie, do momentu głosowania wrażenie to może być już nieco zatarte.

Polska piosenka zaplanowana jest jako szósta w kolejności, a to oznacza, że po Rafale Brzozowskim i jego kawałku "The Ride" widzowie i oceniający występy jurorzy usłyszą aż 11 kolejnych piosenek! To sporo, ale oczywiście taka kolejność występów nie przekreśla szans Rafała. Wszystko zależy od tego, czy występ kandydata z Polski porwie europejskich widzów.

Jak sądzicie, mamy jakieś szanse?

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
NAJNOWSZE