Rafał Brzozowski

i

Autor: WBF

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski o HEJCIE. "Dostałem go sporo w tym roku"

2021-05-12 9:14

Rafał Brzozowski jest już w Rotterdamie, gdzie przygotowuje się do swojego występu na Eurowizji 2021. Polski reprezentant zaśpiewa singiel The Ride, który polscy widzowie przyjęli z bardzo mieszanymi opiniami. Wokalista wierzy jednak, że ma szanse na sukces i podkreśla, że piosenka podoba się zagranicznym słuchaczom. A co sądzi o atmosferze w Polsce?

Fani Eurowizji odliczają dni do startu tegorocznej edycji konkursu w Rotterdamie. Po tym, jak w ubiegłym roku show nie odbyło się ze względu na pandemię, w tym roku emocje są naprawdę spore. Polskę na Eurowizji 2021 reprezentuje Rafał Brzozowski, który zajął miejsce Alicji Szemplińskiej. Choć młoda wokalistka miała wystąpić na Eurowizji 2020, nie przekonała władz TVP, by jej kandydaturę poprzeć również w tym roku.

Przed Rafałem Brzozowskim więc wyjątkowo trudne zadanie. Piosenkarz musi udowodnić polskim fanom, że zasłużył na występ na Eurowizji 2021 i ma większe szanse na sukces, niż miałaby jego poprzedniczka. W sieci nie brakuje opinii, że to Alicja powinna pojechać do Rotterdamu, co nie ułatwia Rafałowi przygotowań. Muzyk ma za sobą już pierwszą próbę w Holandii i okazuje się, że zagraniczni widzowie Eurowizji 2021 nie oceniają jej aż tak krytycznie, jak część Polaków.

>> EUROWIZJA: Polska piosenka w Rotterdamie. Zobacz występ Rafała Brzozowskiego na próbie

- stwierdził Rafał Brzozowski.

- dodał.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021. Zaskoczy hejterów?

W ostatniej rozmowie z Super Expressem reprezentant Polski na Eurowizji 2021 przyznał, że zdaje sobie sprawę z negatywnych opinii na temat jego singla The Ride, które pojawiają się w sieci.

Jestem po rozmowach ze społecznością europejską, z zagranicznymi dziennikarzami i tam jest naprawdę dobry odzew. Cieszę się, że im się ta piosenka podoba… W Polsce wiadomo, niektórzy hejtują, niektórzy mówią dobre rzeczy

Hejt jest zawsze. Dostałem go sporo w tym roku, ale to zawsze motywuje do pracy, żeby się pokazać z jak najlepszej strony i cieszę się, że mam taką szansę

Przypomnijmy, że Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji 2021 podczas 2. półfinału, który odbędzie się 20 maja. Jeśli mu się powiedzie i zdobędzie sympatię widzów, pojawi się w wielkim finale Eurowizji już 22 maja.