Euro 2021: Klara Lewandowska gotowa do meczu Polska - Hiszpania. Lewy będzie zmotywowany?

2021-06-19 19:03 es
Robert Lewandowski
Autor: yangyuanyong/Xinhua News/East News

Po dwóch pierwszych meczach szanse Polski w Euro 2021 nie są zbyt wysokie. Reprezentacja, której kapitanem jest Robert Lewandowski nie ma dziś lekko. Przeciwnikiem jest Hiszpania, czyli najmocniejszy zawodnik w rupie E. Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, że jej córka, Klara Lewandowska jest już gotowa do kibicowania. Myślicie, że z takim wsparciem Robert Lewandowski będzie w najlepszej formie podczas meczu Polska - Hiszpania?

Euro 2020 wzbudza wielkie emocje i jeszcze większe zainteresowanie. W tym czasie reprezentacja Polski jest pod ogromną presją. Szczególnie dużo wymaga się od kapitana. Robert Lewandowski grając na co dzień w Bayernie Monachium, jest prawdziwym fenomenem. Jednak w biało-czerwonych barwach...cóż - nie jest najlepiej.

Jego fani tłumaczą, że Lewy sam na boisku nic nie zdziała. Trzeba przyznać, że podczas meczu Polska-Słowacja jego koledzy się nie popisali. Wojciech Szczęsny strzelił samobója, a Grzegorz Krychowiak wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

Czy w meczu Polska-Hiszpania biało-czerwoni poradzą sobie lepiej? Córka Roberta Lewandowskiego nie traci nadziei!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Klara Lewandowska dopinguje tatę w meczu

Faktycznie, presja, pod którą są piłkarze w czasie Euro 2020, jest ogromna. Jednak na tym poziomie kariery, trzeba już umieć opanować nerwy. Na szczęście Robert Lewandowski może liczyć na rodzinę. Na kilka godzin przed meczem Polska-Hiszpania, Anna Lewandowska opublikowała na stories urocze zdjęcie.

Klara Lewandowska pozuje w koszulce z numerem 9. 4-latka wymachuje biało-czerwoną flagą. Myślicie, że z takim wsparciem Robert Lewandowski poradzi sobie z przeciwnikiem?

Podczas meczu Polska-Hiszpania wsparcie jest szczególnie potrzebne. Słowacja ma opinię o wiele mniej groźnego przeciwnika, a jednak reprezentacja Polski im uległa. A skoro Hiszpania ma opinię najmocniejszego zawodnika grupy E, to aż strach pomyśleć o wyniku...

Quiz o Lewandowskich

Pytanie 1 z 6
Od 2014 roku Robert jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.
NAJNOWSZE