Esmeralda Godlewska ZMNIEJSZYŁA USTA! "Pierwsze zdjęcie w moim życiu bez przeróbek"!

2019-11-09 10:32 nk
Esmeralda Godlewska
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Esmeralda Godlewska jest znana z zamiłowania do medycyny estetycznej. Celebrytka gustuje w mocno przerysowanym wizerunku, którego najbardziej charakterystycznym elementem zawsze były ogromne usta. Teraz gwiazda internetu poddała się zabiegowi rozpuszczania kwasu w swoich wargach! Dlaczego? I jak wygląda w swoich naturalnych ustach? Zobaczcie!

Siostry Godlewskie wiedzą, jak utrzymać zainteresowanie sobą w mediach. Choć Małgorzata i Monika nie śpiewają już razem, wciąż nie dają o sobie zapomnieć - Małgorzata kontynuuje karierę "muzyczną", a Monika vel Esmeralda została fighterką federacji Fame MMA. Oprócz tego oczywiście nadal pracuje jako fotomodelka. Obie dziewczyny dotąd mogły poszczycić się prawdopodobnie jednymi z większych ust w Polsce. Celebrytki często są posądzane o przesadzanie z korzystaniem z medycyny estetycznej, o czym świadczyć może choćby fakt, że ich siostra, Magdalena, która upiększaniem zajmuje się zawodowo, odmawia im usług dalszego powiększania ust.

Esmeralda Godlewska zmniejszyła usta!

Biorąc pod uwagę hobby Esmeraldy, jej najnowszy krok w zakresie pracy nad twarzą może mocno zaskoczyć fanów. Dziewczyna... pomniejszyła sobie wargi! W tym celu poddała się rozpuszczaniu kwasu, który był wcześniej wstrzyknięty pod jej skórę.

Efektami zabiegu Esmi pochwaliła się na Instagramie. Fani zasypali ją pozytywnymi komentarzami! Zdecydowana większość osób uważa, że z naturalnymi wargami celebrytka wygląda świetnie i nie powinna już niczego zmieniać. Mimo to sama Godlewska jest niezadowolona!

Monika wyjawiła w nagranym przez siebie story, że jej zdaniem to, czym obdarzyła ją natura jest "maciupeńkie", choć przecież jej prawdziwych ust wciąż nie można nazwać wąskimi.

Ja nie czuję się dobrze w małych ustach i będziemy dziś je delikatnie powiększać, zaznaczać delikatnie łuk kupidyna oraz delikatnie powiększymy dół. Ja muszę mieć duże usta, ja jestem Esmeraldą. To nie jestem już ja. (...) Istnieją teraz różne metody powiększania ust. Ja gdy miałam 18 lat powiększyłam po raz pierwszy usta, no więc to było z osiem lat temu i wtedy nie było tych metod. Dlatego miałam "kaczkę". (...) No jest to duża zmiana, usta zmieniają jednak rysy twarzy. Zwłaszcza, że ja miałam źle zrobione te usta. 

- wyjaśniła w swoim story Esmeralda Godlewska.

A Wam jak podoba się gwiazda internetu w naturalnych ustach? Jej zdjęcia możecie zobaczyć na Inatagramie Esmeraldy!

NAJNOWSZE