Enrique Iglesias migdalił się z fanką. Fani nie zostawili na nim suchej nitki

Enrique Iglesias migdalił się z fanką
Autor: Invision/Invision/East News , screen z instagrama/enriqueiglesias

Enrique Iglesias pochwalił się na swoim Instagramie pikantnym nagraniem z fanką. Tę piątkową noc wiele osób zapamięta na długo. Piosenkarz chyba na chwilę zapomniał o tym, że od ponad 20 lat ma partnerkę. W sieci zawrzało. Internauci nie zostawili na wokaliście suchej nitki!

Enrique Iglesias całował się z fanką? Namiętny pocałunek Enrique Iglesias i jego fanki nie mógł pozostać niezauważony przez media. Tym bardziej, że wokalista od 21 lat jest związany z Anną Kournikovą. Para poznała się w 2001 r. To właśnie wtedy tenisistka wystąpiła w teledysku Enrique do utworu Escape. Para doczekała się trójki dzieci. Fani Enrique i Anny przyznają, że para wygląda na naprawdę zakochaną i szczęśliwą. Para unika blasków fleszy i stara się chronić swoją prywatność. Tym bardziej to, co niedawno zrobił gwiazdor wywołało ogromne zamieszanie i burzę w sieci. Przychodzi nam na myśl słynne powiedzenie... To, co zdarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas?

Post Malone miał okropny wypadek na koncercie. Leżał i zwijał się z bólu!

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Enrique?
MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56

Enrique Iglesias - pocałunek z fanką

Enrique Iglesias, na swoim Instagramie, udostępnił filmik, na którym widać, jak całował się z fanką. Do zdarzenia doszło 16 września, na spotkaniu przed jednym z jego dwóch koncertów, w Las Vegas. Filmik rozpoczyna się w momencie, w którym Enrique Iglesias zaczyna całować kobietę w policzek, w czasie kiedy ona robi selfie. Jednak po chwili kobieta przekręca nagle głowę i zaczyna namiętnie go całować. Enrique Iglesias próbuje uniknąć pocałunku, jednak nie udaje mu się to. Widać jak nagle para traci równowagę i oddaje się czułościom dając sobie namiętny pocałunek w usta. Kilka sekund później Enrique odrywa się od fanki i ucieka. Wokalista udostępnił filmik dodając wymowny podpis.

Fanki oszalały na punkcie tego ginekologa! Sama Doda poczuła do niego chemię

Piątkowa noc w Las Vegas.

Pod postem zaczęło spływać pełno komentarzy. Część fanek przyznaje, że chciałyby być na miejscu tajemniczej kobiety i spełnić swoje marzenie o pocałunku z piosenkarzem. Jednak nie wszyscy patrzą tak optymistycznie za zachowanie Enrique.

Biedna Anna

Anna nie ma nic przeciwko? Ja bym miała

Szkoda, że jego rodzina musi na to patrzeć

Przecież on ma żonę!

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE