Post Malone miał wypadek

i

Autor: MAURO PIMENTEL/AFP/East News; twitter.com/xaviierw0lf Post Malone - wypadek na koncercie rapera.

Post Malone miał okropny wypadek na koncercie. Leżał i zwijał się z bólu!

2022-09-19 13:12

Post Malone ma za sobą trudny koncert. Podczas widowiska przed tysiącami fanów doszło do niespodziewanego wypadku. Wszystko wydarzyło się, kiedy raper wykonywał jeden ze swoich największych hitów. Publiczność nagle zobaczyła, jak artysta leży na scenie i zwija się z bólu. Co dokładnie się stało?

Post Malone zagrał koncert w mieście St. Louis w Stanach Zjednoczonych. Był to jeden z pierwszych koncertów w ramach aktualnej trasy, która promuje jego ostatni album Twelve Carat Toothache. Nie obyło się jednak bez wpadek. W połowie widowiska przyszedł czas na występ z jednym z największych hitów rapera - Circles. Niestety artysta nie wykonał utworu do końca, ponieważ doszło do wypadku. Nagle Post Malone leżał na scenie, a wokół niego pojawili się ochroniarze i medycy. Publiczność była zdezorientowana, ponieważ w pierwszej chwili nikt nie wiedział, o co chodzi. W mediach społecznościowych pojawiło się na nagranie, na którym widać, co stało się artyście.

ZOBACZ TAKŻE: Sceny grozy na koncercie Lady Gagi. Ze łzami w oczach uciekła ze sceny!

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Post Malone - wypadek na koncercie

Jak widzimy na zamieszczonym w sieci nagraniu, podczas śpiewania piosenki Circles Post Malone wpadł w dziurę, która znajdowała się na środku sceny. Z tego powodu przewrócił się. Jak wiadomo, piosenkarz złamał trzy żebra. Przed diagnozą postanowił jednak dokończyć koncert.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Bieber zawiesza karierę. Co z koncertem w Polsce?

Post Malone - najpopularniejsze piosenki

  • Circles
  • I Like You (A Happier Song)
  • Sunflower
  • Better Now
  • One Right Now
  • rockstar