Emmy 2020: Zendaya najmłodszą laureatką w historii. "Jest nadzieja w młodych ludziach"

2020-09-21 15:28 es
Zendaya
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Emmy 2020 to kolejne wydarzenie towarzyskie, które przez pandemię Koronawirusa musiało zmienić swoją formułę. Gala rozdania nagród przeniosła się do internetu. Nowe okoliczności wcale nie ostudziły emocji! Najmłodsza laureatka w historii - Zendaya nie kryła wzruszenia.

72. gala rozdania nagród Emmy przebiegała zupełnie inaczej niż wszystkie dotychczasowe gale. Przez pandemie Koronawirusa ceremonia odbyła się online. Gwiazdy łączyły się ze swoich domów. Wiele z nich dla żartu ubrało się nawet w piżamy!

O wiele poważniej do stroju podeszła Zendaya. Gwiazda wystrojona w piękną suknie, razem z rodziną brała udział w gali online. To właśnie Zendaya otrzymała nagrodę Emmy za rolę kobiecą w serialu dramatycznym. To najmłodsza laureatka w historii tej kategorii!

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zendaya najmłodsza laureatką Emmy dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym

24-letnia aktorka nie kryła radości, gdy dowiedziała się, że zostaje najlepszą aktorką w serialu dramatycznym.

Jestem naprawdę bardzo zdenerwowana. Chcę tylko podziękować Akademii TV, wszystkim innym niesamowitym kobietom w tej kategorii, tak bardzo was podziwiam , to dość szalone - naprawdę nie płaczę, uff!

Kiedy już udało się opanować emocje, Zendaya kontynuowała.

Wiem, że to naprawdę dziwny czas na świętowanie, ale chcę tylko powiedzieć, że w młodych ludziach jest nadzieja. Wiem, że nasz program telewizyjny nie zawsze wydaje się dobrym tego przykładem, ale w młodych ludziach jest nadzieja i chcę tylko powiedzieć wszystkim moim rówieśnikom, którzy pracują na ulicach: Widzę cię , Podziwiam cię, dziękuję.

Poza Zendayą w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym nominowane zostały także: Jennifer Aniston (The Morning Show), Olivia Colman (The Crown), Jodie Comer (Killing Eve), Laura Linney (Ozark) i Sandra Oh (Killing Eve).

NAJNOWSZE