Jennifer Aniston i Brad Pitt razem? Lili Reinhart z Riverdale ma o tym swoje zdanie

2020-09-21 12:38 mm
Lili Reinhart, Brad Pitt, Jennifer Aniston
Autor: CORE/Ferrari Press/East News, Rex Features/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt zachwycili fanów wspólnym występem podczas odczytywania scenariusza filmu "Fast Times at Ridgemont High". Furorę w sieci robi zwłaszcza fragment, w którym Jennifer ewidentnie zawstydziła byłego męża, mówiąc mu, że "jest seksowny". Część fanów twierdzi, że Brad i Jennifer prędzej czy później do siebie wrócą. Tymczasem Lili Reinhart z serialu Riverdale ma w tej sprawie dość niepopularną opinię...

Jennifer Aniston i Brad Pitt od pewnego czasu coraz częściej goszczą razem na pierwszych stronach kolorowych magazynów i w internetowych serwisach plotkarskich. Plotki o rzekomym powrocie ex małżonków do siebie od lat przewijają się przez media, ale w ostatnim czasie wyraźnie się nasiliły. A kiedy okazało się, że Brad i Jennifer wystąpią wspólnie w ramach projektu #FastTimesLive, spekulacje na temat tej dwójki dosłownie zalały sieć.

Oczywiście Jennifer Aniston i Brad Pitt skutecznie dolewają oliwy do ognia. Fragment #FastTimesLive, w którym Jennifer mówi do Brada, że "jest seksowny", zrobił w mediach prawdziwą furorę.

Ale nie wszystkich kręcą plotki o słynnej aktorskiej parze. Lili Reinhart z serialu Riverdale ma na ten temat swoją - jak sama mówi - mało popularną opinię.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem? Lili Reinhart: Zostawmy ich w spokoju

Odtwórczyni roli Betty Cooper w serialu Riverdale zabrała głos w sprawie plotek na temat rzekomego powrotu do siebie Brada Pitta i Jennifer Aniston.

Lili Reinhart, delikatnie mówiąc, nie jest fanką powielania plotek na temat osobistych spraw znanych aktorów.

Niepopularna opinia: czy możemy po prostu zostawić Jennifer i Brada w spokoju? Przestańmy analizować ich każdy ruch i wyraz twarzy kiedy tylko są w coś razem zaangażowani

Pozwólmy im żyć ich życiem w spokoju

napisała Lili Reinhart na Twitterze.

W przypadku Lili Reinhart nie są to tylko puste słowa. Aktorka Riverdale od dawna próbuje nie upubliczniać zbyt wielu faktów na temat swojego prywatnego życia, a zwłaszcza spraw sercowych. Tak było, kiedy na początku roku Lili Reinhart rozstała się z kolegą z planu Riverdale, Colem Sprouse.

Później jednak aktorka zaskoczyła wszystkich przyznając publicznie, że jest biseksualna.

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez 5 lat, do roku 2000, kiedy to aktor poznał Angelinę Jolie, dla której zostawił gwiazdę "Przyjaciół". Jennifer i Brad od tamtego czasu widzieli się tylko kilka razy.

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE