Iggy Azalea

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea po raz pierwszy z synem! [ZDJĘCIA] Podobny do mamy?

2020-09-21 12:46

Iggy Azalea przez długi czas nie dzieliła się ze światem informacją o narodzinach jej syna. Gwiazda zniknęła z radarów pod koniec ubiegłego roku, a w kwietniu media poinformowały, że została mamą. Choć raperka zdążyła już potwierdzić osobiście narodziny chłopca, zdecydowanie broni jego prywatności i nie pokazuje go fanom. Malca w wózku wypatrzyli jednak ostatnio paparazzi!

Spodziewające się dziecka gwiazdy stają zawsze przed trudnym wyborem - czy pochwalić się światu swoim szczęściem i razem z fanami czekać na powitanie dziecka, czy też zachować ciążę w tajemnicy i zapewnić maluchowi prywatność. Każda z decyzji ma swoje wady i zalety i zależy przede wszystkim od stosunku przyszłej mamy do sławy i mediów.

I tak, podczas gdy niektóre z gwiazd dzielą się z fanami każdym szczegółem macierzyństwa - jak chociażby nasza rodzima Małgorzata Rozenek-Majdan, inne - jak Gigi Hadid - bardzo mocno ograniczają swoją aktywność w mediach, a jeszcze inne - jak Kylie Jenner - całkowicie znikają na czas ciąży. Do tej ostatniej grupy należy Iggy Azalea, której udało się przez wiele miesięcy utrzymać ciążę w tajemnicy, a narodziny dziecka potwierdziła dopiero wiele tygodni po porodzie.

Ile masz w sobie z dziecka?

Pytanie 1 z 9
Wolny czas lubisz spędzać...

Pierwsze zdjęcia syna Iggy Azalei

Gdy pod koniec kwietnia media poinformowały, że Iggy Azalea urodziła dziecko, którego ojcem jest raper Playboi Carti, gwiazda długo milczała. Dopiero dwa miesiące później raperka potwierdziła narodziny chłopca, jednocześnie zastrzegając, że zależy jej na zachowaniu jego prywatności. Jakiś czas później Iggy zrobiła fanom jeszcze jedną niespodziankę i zdradziła, jak maluch ma na imię.

>> Iggy Azalea zdradziła imię syna! Piękne?

ESKA XD #002

Teraz fani Iggy Azalei mogą w końcu zobaczyć, jak wygląda jej syn. Paparazzi przyłapali gwiazdę z wózkiem Fendi na lotnisku w Los Angeles. Na zdjęciach opublikowanych przez Mail Online widzimy raperkę wysiadającą z czarnego suva w jasnym dresie w kwiaty. Na fotkach załapał się też mały Onyx, wyraźnie znużony podróżowaniem. Zdjęcia mamy i syna znajdziecie tutaj.