Emily Ratajkowski kolejny raz pokazała, jak karmi piersią. „Wydaje się, że od zawsze to robię”

2021-04-19 14:00 AM
Emily Ratajkowski
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Emily Ratajkowski w marcu tego roku została mamą. Modelka, która zawsze chętnie publikowała odważne fotki w sieci, tym razem również z tego nie rezygnuje. Pozuje już nie w wersji solo, ale z dzieckiem na rękach lub przy piersi.

Emily Ratajkowski nie od dzisiaj pokazuje, że temat tabu dla niej nie istnieje. Gdy tylko została mamą, natychmiast ruszyła na swój Instagram, gdzie chętnie publikuje fotki z dzieckiem. Ku zadowoleniu fanów nie są to pozowane, idealny fotki a codzienne zmagania z rzeczywistością. Najchętniej pokazuje, jak karmi piersią.

Emily Ratajkowski świetnie odnalazła się w roli mamy. Na jej instagramowym profilu znaleźć można kilka zdjęć, na których widać, jak karmi swojego synka piersią. Dla modelki to naturalna sprawa dlatego przed wrzucaniem tego rodzaju zdjęć Emily nie ma żadnych zahamowań i chętnie pokazuje światu swoją codzienność w roli mamy. Ta postawa jest przez jej fanów bardzo chwalona.

Na Instagramie znów pojawiało się zdjęcie, na którym modelka karmi piersią. Przy okazji Emily napisała kilka słów na ten temat. Modelka jak sama stwierdziła, ma wrażenie, że karmienie piersią przychodzi jej tak naturalnie, jakby robiła to od zawsze...

Jeśli wydaje się, że od zawsze to robię, od zawsze karmię piersią, to dlatego, że tak jest.

– pisała.

Nic więc dziwnego, że fotki Emily zachwycają miliony internautów, Ratajkowski całym sercem pokochała macierzyństwo!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE