Emily Ratajkowski zlinczowana w komentarzach. Źle trzyma dziecko, by pokazać ciało?!

2021-06-07 18:50 es
Emily Ratajkowski
Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Emily Ratajkowski niedawno została mamą. Choć nowa rola wywraca życie do góry nogami, jedno się nie zmieniło. Modelka nieustannie zachwyca ciałem. Gwiazda relacjonuje na Instagramie swój urodzinowy wyjazd. Oczywiście nie zabrakło zdjęć w bikini. Jednak fani, zamiast podziwiać jej figurę kilka miesięcy po porodzie, ostro ją krytykują. Chodzi o sposób, w jaki Emily Ratajkowski trzyma syna.

Trzy miesiące temu Emily Ratajkowski została mamą. Gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko, które nazwała Sylvester. Ojcem chłopca jest mąż modelki, Sebastian Bear-McClard. Z Instagrama wynika, że gwiazda błyskawicznie odnalazła się w nowej roli. Często widzimy, jak Emily Ratajkowski karmi piersią czy spędza czas ze swoim maluchem.

To, co się absolutnie nie zmieniło po porodzie, to boska figura Emily Ratajkowski. Gdyby nie zdjęcia z brzuszkiem, nie uwierzylibyśmy, że nie korzystała z surogatki!

Teraz Emily Ratajkowski wraz z mężem i synem wypoczywa na wakacjach z okazji swoich urodzin. Jednak internauci nie dają jej odpocząć...

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Emily Ratajkowski krytykowana za trzymanie syna na zdjęciu

Wszystkie młode mamy muszą się mierzyć z nieproszonymi komentarzami co do swoich metod wychowawczych. Szczególnie gdy są to celebrytki, których profile na Instagramie obserwują miliony osób. Wówczas chętnych do krytykowania nie brakuje.

Przekonała się o tym Emily Ratajkowski. Na jej poprzednim zdjęciu widzimy, jak gwiazda trzyma syna, pozując do zdjęcia. Faktycznie, nie wygląda, żeby było mu zbyt wygodnie. Jednak na kolejnych fotkach Sylvester już siedzi w rękach mamy bardziej komfortowo. Mimo to internauci nie dają modelce spokoju.

Emily Ratajkowski wyłączyła komentarze pod zdjęciem, ale nieproszone rady i tak posypały się pod następnym zdjęciem.

- TRZYMAJ SWOJE DZIECKO POPRAWNIE

- To chore, jak ona trzyma dziecko, żeby tylko odsłonić ciało

- Twoje dziecko to nie dodatek, trzymaj je właściwie

- Czy z dzieckiem wszystko okej???

Czytamy pod zdjęciem.

Internauci przesadzają, czy faktycznie syn Emily Ratajkowski był w niebezpieczeństwie?

Emily Ratajkowski to nie jedyna gwiazda, która jest mamą od niedawna. Zobacz, kto jeszcze stawia pierwsze kroki w tej trudnej roli.

NAJNOWSZE