Emily Ratajkowski

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski urodziła! Modelka pokazała zdjęcie, zdradziła imię i płeć!

2021-03-12 8:06

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear McClard zostali rodzicami! Modelka przez całą ciążę była bardzo aktywna i jeszcze dzień przed rozwiązaniem paparazzi zrobili jej ostatnie zdjęcia podczas spaceru z mężem. Teraz gwiazda osobiście podzieliła się radosną wiadomością na Instagramie i pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem.

Fani Emily Ratajkowski mieli od wielu miesięcy ogromną przyjemność z oglądania jej kolejnych, ciążowych sesji zdjęciowych. Modelka chętnie dokumentowała swój stan i pozowała nie tylko do popularnych selfie z brzuszkiem, ale i do profesjonalnych sesji zdjęciowych, dzięki którym utrwaliła swoje zmieniające się ciało. Gwiazda dzieliła się też z fanami swoimi odczuciami i nie ukrywała, że w ciąży czuje się naprawdę kobieca i seksowna.

Teraz okazało się, że ostatnie zdjęcia zrobione jej przez paparazzich na ulicach Nowego Jorku były w ogóle jej ostatnimi w ciąży - już następnego poranka Emily Ratajkowski urodziła. Modelka miała to szczęście, że niemal przez całą ciążę czuła się bardzo dobrze i mogła być aktywna. Często więc można było spotkać ją chociażby na spacerze z psem.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Emily Ratajkowski urodziła

Emily Ratajkowski urodziła 8 marca 2021 roku, o czym poinformowała osobiście na Instagramie. Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym karmi dziecko piersią i ogłosiła, że została mamą chłopca.

Sylvester Apollo Bear dołączył do nas na ziemi. Przybył na miejsce 8 marca 2021 w najbardziej surrealistyczny, piękny i przepełniony miłością poranek w moim życiu.

- napisała.

Pod postem posypały się gratulacje od jej fanów i znanych znajomych. Gratulacje pozostawiły m.in. Bella Hadid, Halse, Sara Sampaio, Martha Hunt, Heidi Klum czy Ashley Graham.

Gratulujemy!