Emily Ratajkowski na ostatnich nagich zdjęciach przed porodem? Takich zdjęć nie miał nikt

2021-03-03 9:52 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski bardzo skrupulatnie dokumentuje swoją ciążę na kolejnych zdjęciach. Modelka od miesięcy chętnie pozuje przed kolejnymi fotografami i jeszcze chętniej pokazuje efekty ich pracy swoim fanom na Instagramie. Tym razem przyszedł czas na sesję tuż-przed-porodem. Zobaczcie ciążowe ciało gwiazdy w pełnej okazałości!

Emily Ratajkowski już w najbliższym czasie powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka pod koniec października podzieliła się z fanami informacją o tym, że spodziewa się dziecka i od tamtego czasu chętnie pokazuje swój ciążowy brzuch. Gwiazda w czasie ciąży nie zmieniła swoich przyzwyczajeń i nadal chętnie pozowała do seksownych zdjęć chociażby w odważnych strojach kąpielowych.

To, że Emily Ratajkowski chętnie pozuje, nie dziwi - może się pochwalić jednym z najlepszych ciał w showbiznesie, a ciąża jedynie dodała jej uroku i kobiecości. Teraz, gdy termin porodu zbliża się coraz bardziej, modelka zdecydowała się na kilka zupełnie nagich sesji, których efektami oczywiście pochwaliła się w sieci.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Emily Ratajkowski nago w ciąży

Tym razem Emily Ratajkowski zapozowała do bardzo intymnych zdjęć w swoim domu w Nowym Jorku, a za aparatem stanął pochodzący z Bronxu fotograf, Renell Medrano. Na fotografiach modelka wystąpiła zupełnie nago. Fani gwiazdy są pod wrażeniem jej ujęć zrobionych tuż przed porodem.

Zobaczcie:

NAJNOWSZE