Emily Ratajkowski nadal w ciąży [ZDJĘCIA] Poród lada dzień

2021-03-08 12:09 kp

Fani Emily Ratajkowski razem z nią odliczają dni do pojawienia się na świecie jej pierwszego dziecka. Modelka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży i urodzi już w najbliższym czasie. Na razie jednak korzysta z ostatnich chwil we dwoje (a raczej we troje) i razem z mężem i ich psem spaceruje po Nowym Jorku. Zobaczcie nowe zdjęcia!

Fani Emily Ratajkowski regularnie otrzymują od niej na Instagramie kolejne porcje ciążowych zdjęć. Modelka w ostatnich miesiącach wiele razy stawała przed obiektywem najbardziej znanych fotografów, by uwiecznić swoją ciążę. Efektami najczęściej dzieliła się z internautami, którzy są pod wrażeniem jej kobiecych, naturalnych zdjęć.

Tym razem jednak autorami zdjęć Emily Ratajkowski są nie wybitni artyści, a paparazzi, którzy z mężem i psem Colombo przyłapali ją podczas spaceru w Nowym Jorku.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard czekają na dziecko

Emily Ratajkowski zaskoczyła wszystkich, gdy w lutym 2018 roku ogłosiła, że wyszła za mąż za aktora i producenta Sebastiana Beara-McClarda. Modelka rzadko chwaliła się w sieci swoim związkiem i niewiele osób przypuszczało, że ich relacja jest na tak poważnym poziomie. Emily zadziwiła tym bardziej, że nie zdecydowała się na tradycyjną ceremonię, a zamiast niej wzięła ślub w urzędzie ubrana w musztardowy garnitur z Zary.

>> Ed Sheeran, Emily Ratajkowski i inne gwiazdy, które skończą w tym roku TRZYDZIESTKĘ

Najwyraźniej jednak to był dobry wybór, bo dziś Emily i Sebastian z radością czekają na narodziny dziecka. Tym razem paparazzi spotkali ich na spacerze podczas chłodnego, ale słonecznego dnia. Gwiazda miała na sobie luźną kurtkę, która skutecznie ukryła jej naprawdę już spory brzuch.

Zobaczcie nowe zdjęcia!

NAJNOWSZE